AHMET YILMAZ'DAN BAŞKAN DÜNDAR'A ZİYARET

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan İşadamı Ahmet Yılmaz, “Bölgemiz ticaretinin geleceğine yön verecek AB Projelerini ilçemize kazandıracağız.” dedi.

 

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’nın Mayıs ayında yapılacak olan seçimleri için başkan adayı olan Ahmet Yılmaz, Kaymakam Caner Yıldız ve Belediye Başkanı Hüseyin Dündar'ı ziyaret etti.

 

DÜNDAR, “ÇARŞAMBA TSO İLÇEMİZİN ÖNEMLİ BİR KURUMU”

 

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar'ı ziyaret eden Ahmet Yılmaz ve beraberindekilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar şunları söyledi; "Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Çarşamba için önemli bir kurum. Sayın Yılmaz'ın yapmayı düşündüğü projeler hakkında bilgim var. Daha zengin, daha gelişmiş bir Çarşamba için bu seçime giriyorlar. Sayın Ahmet Yılmaz'a seçim sürecinde başarılar diliyorum ve bizleri de ziyaret ettikleri için tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." Şeklinde konuştu.

 

KAYMAKAM YILDIZ’A ADAYLIK SÜRECİNİ ANLATTI

Başkan adayı Ahmet Yılmaz ve beraberindekiler daha sonra Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız'ı ziyaret ettiler. Kaymakamı Yıldız’a başkanlığa aday olma süreci ile ilgili bilgiler veren Yılmaz, "Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'na başkanlık için aday olmamdaki en büyük neden odanın daha aktif şekilde hizmet vererek daha iyi yerlere gelmesi içindir. Bunun için de Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı için aday oldum" dedi.

 

“ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Yılmaz'ın ardından bir açıklama yapan Kaymakam Caner Yıldız ise, "Yusuf Bey'in ardından Ahmet Bey'de aday olarak bu seçime rekabet getirdi. Rekabet iyidir, rekabetin olduğu yerde güzellik olur. Bu nedenle ben kendilerine seçimde başarılar diliyorum" diye konuştu.

{gallery}yilmaz{/gallery}

 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR