MUHTARLAR, BAŞKAN DÜNDAR’I KUTLADILAR

Çarşamba’lı köy ve mahalle muhtarları AK Parti Yerel Yönetimler tarafından düzenlenen proje yarışmasında projesi Türkiye 2.cisi olan Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı tebrik ettiler.

 

AK Parti 4. yerel yönetimler Sempozyumu Proje Yarışması’na Yeşilırmak Kıyı Düzenlemesi ve Adapark projesi ile Türkiye 2.’ligini kazanan Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı mahalle ve köy muhtarları ziyaret ederek tebrik ettiler.

 

MUHTARLAR, “ÖDÜLLE GURURLANDIK”

 

Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldığı Türkiye 2.liği ödülü ile gururlandıklarını kaydeden köy ve mahalle muhtarları,

“Çarşamba’mızdaki büyük değişimin Türkiye genelinde dikkat çekmesi bizleri gururlandırdı. 2004 yılı öncesinde şehir çöplerinin döküldüğü bir alanın bugün ülke genelinde takdir gören bir sosyal alan haline geldiğini görmek ilçemiz için mutluluk verici bir tablodur.” dediler. Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Veysel Oduncu, Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı tebrik ederek, İlçemizin aldığı bu büyük ödül bizleri gururlandırdı.” diye konuştu.

 

 

“DOĞRU İŞLER YAPMIŞ OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”

 

Muhtarların ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “ Çarşamba’mız adına alınan sonuçtan bizlerde gururlandık” dedi.

Başkan Dündar, “Projemizin Türkiye genelinde takdir görmesi bizleri heyecanlandırdı.

Projemiz; şehir estetiğine olan katkısı, doğal çevreye uygunluğu, sosyal hayatı dönüştürmesi ve geliştirmesi, çok sayıda ve her kesimden insanın kullanımına sunulması gibi kriterlerden geçerek bu ödülü aldı. Demek ki 9 yıldır doğru işler yapıyoruz. Emeği gecen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”  şeklinde konuştu. 

{gallery}muhtar{/gallery}

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR