DÜNDAR, “2013 YILINDA 70 MİLYON TL YATIRIM YAPIYORUZ”

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, ilçe protokolüne iftar yemeği verdi. İftarda konuşan Belediye Başkanı Dündar, “Sadece 2013 yılı içerisinde rakamsal değeri 70 milyon TL’yi aşan yatırımlar yapıyoruz.” dedi.

 

Adapark Göl Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Caner Yıldız, Garnizon Komutanı Ramazan Ünal, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Emin Kurt, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Kazım Yılmaz, siyasi parti ilçe başkanları, il ve belediye meclis üyeleri, meslek odaları başkanları, kamu kurum ve kuruluş idarecileri katıldı.   

 

“ÇARŞAMBA’DA 3. FAKÜLTENİN İNŞAATI BAŞLADI”

Davetlilerin yaklaşan Kadir gecesi ve Ramazan Bayramını tebrik eden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Çarşamba İlçesi’nin yarınlarını düşünen planlayan yöneticiler olarak iftar yemeğinde bir araya geldik. Çarşamba Belediyesi olarak 2004 yılından bugüne kadar Çarşamba için çok büyük projelere imza attık. Sadece 2013 yılı içerisinde rakamsal değeri 70 milyon TL’yi aşan yatırımlar yapıyoruz. Yeşilırmak kıyısındaki peyzaj, sahil düzenleme ve yol çalışmalarıyla hemşehrilerimizi Yeşilırmak ile kucaklaştırdık. Eski hal ve stadyum bölgesinde inşaatına başladığımız Çarşı- Şehir Meydanı ve Yaşam Alanı çalışmalarımız devam ediyor. Çarşamba'ya bir üniversite kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi'nin eğitim öğretime başlamasının ardından İletişim Fakültesi yapıldı. Önümüzdeki eğitim öğretim döneminde bu fakültemiz de öğrenci alımına başlayacak.  İlçemizde kurulacak 3. Fakülte olan Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi’nin inşaatına başladık" dedi.

 {gallery}70milyon{/gallery}

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR