BAŞKANLARDAN, DÜNDAR’A TAM DESTEK

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı ziyaret eden Samsun Ziraat Odaları Başkanları, Çarşamba İlçesi’nden ve Belediye Başkanı Dündar’dan övgüyle bahsettiler.

 

Her ay bir ilçede gerçekleştirilen Samsun Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı kapsamında Çarşamba İlçesi’nde bir araya gelen oda başkanları Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı makamında ziyaret ettiler. Samsun ziraat odası ve il koordinasyon kurulu başkanı Hasan Tütüncü, Terme Ziraat Odası Başkanı Mehmet Yetkin karamollaoğlu Kavak Ziraat Odası Başkanı Süleyman Aslankaya, Salıpazarı Ziraat Odası Başkanı Hüseyin aslan, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı İsmail Güngör, meclis bakanları ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Dündar’ı başarı çalışmalarından dolayı kutladılar.

 

KARAMOLLAOĞLU, “ÇARŞAMBA ÇOK DEĞİŞTİ”

Ziraat Odaları adına konuşan Terme Ziraat Odası Başkanı Mehmet Yetkin karamollaoğlu, “Çarşamba, Bölgemizin en hızlı gelişen ilçesidir. Yeşilırmak’ın şehir merkezinden ikiye ayırdığı Çarşamba, her gecen yıl daha da gelişiyor. Gittiğimiz her yerde Çarşamba’yı anlatıyoruz. Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Dündar’ı çok tebrik ediyorum. Samsun’da muhteşem bir ilçe imar ediyor. Sayın Dündar, çalışmalarıyla ve yatırımlarıyla biz yöneticileri gururlandırıyor. Bu kadar çok yatırımı nasıl yapıyor kaynağı nasıl sağlıyor bilmiyorum ama Çarşamba çok değişti. Kendisini sonsuz destekliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

BAŞKAN DÜNDAR, “ÇARŞAMBA İÇİN BÜYÜK DÜŞÜNÜYORUZ”

Ziraat odaları başkan ve yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, belediyenin tamamlanan ve devam eden çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Çarşamba için büyük düşündüklerini kaydeden Başkan Dündar, “2009 yılında ortaya koyduğumuz planladığımız tüm çalışmaları hayata geçirdik. Yeşilırmak kıyısındaki peyzaj, yol, aydınlatma gibi çalışmalarımızı önemli ölçüde tamamladık. Nehir tipi teknelerle Yeşilırmak üzerinde gezi projemiz var, onuda inşallah hayata geçireceğiz. Yine eski hal alanındaki Çarşı, şehir meydanı ve yaşam alanı çalışmaları devam ediyor. Fakültelerin bir üniversite kampüsü içerisinde toplanması önemli bir hedefimizdir.” dedi.

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR