BAŞKAN KÖKTAŞ, ÇARŞAMBA’DA SANDIK DANIŞMA TOPLANTISI’NDA

Çarşamba İlçesi Yeşilırmak Mahallesi AK Parti Sandık Danışma Toplantısı AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın başkanlığında yapıldı.

 

AK Parti Samsun İl Teşkilatları, 2014 Mart ayında yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. İl, ilçe, mahalle danışma kurulu toplantılarının ardından AK Parti teşkilatları sandık seçmen listeleri üzerinden, Sandık Danışma Kurulu toplantılarını sürdürüyor.

 

Çarşamba İlçesi Yeşilırmak Mahallesi’nde gerçekleşen AK Parti Sandık Danışma Toplantısı’na AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Köse, il yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, sandık başkanları ve sandık yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti üyeleri katıldı.

 

KÖKTAŞ, TÜRKİYE’DE Kİ GELİŞMELERE DİKKAT ÇEKTİ

Toplantıya katılan AK Partili üyelere teşekkür ederek sözlerine başlayan İl Başkanı Fuat Köktaş, yaklaşan yerel seçimlerde sandıklarda görev alacak olan partililere tavsiyelerde bulundu. Son 10 yılda ulaştırma alanında Cumhuriyet tarihinin en önemli yatırımlarının gerçekleştirildiğine dikkati çeken başkan Köktaş, "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığımız tarafından Türkiye'de son 10 yılda karayollarına 34 milyar avro, demiryollarına 9 milyar avro, havacılığa 3 milyar avro, denizciliğe 1 milyar avro ve haberleşme sektörüne de 6 milyar avro tutarında bir yatırım gerçekleştirmek suretiyle sektörde toplam 53 milyar avro büyüklüğünde bir yatırıma ulaşmış durumunda. Türkiye'de ekonomi büyürken AK Parti iktidarı bu büyümeyi yatırıma dönüştürüyor. Bu ve bunun gibi politikalar sayesinde Türkiye bugün dünyanın 16-17. ekonomisi, Avrupa'nın 6. ekonomisi durumuna gelmiştir" diye konuştu. 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR