BAŞKAN DÜNDAR’IN BAYRAM MESAJI

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında tüm İslam aleminin ve hemşehrilerinin bayramını kutladı.

 

Bayramların milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı müstesna günler olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Kurban bayramı öncesi ilçede hazırlıkların tamam olduğunu ifade etti.

 

“ÇARŞAMBA BAYRAMA HAZIR”

 

Tüm İslam âleminin ve hemşehrilerinin bayramını kutlayan Belediye Başkanı Dündar, “Böyle önemli ve anlamlı bir bayrama millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemizin görev alanına giren kamu hizmetlerini büyük bir gayret ve özveri ile ifa ediyoruz. İlçemizde Doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yollar vakit kaybetmeksizin yeniden yapılırken, şehir mezarlıklarımızda çevre düzenleme çalışmaları yaptık. İnsanların gönül rahatlığı ile sağlıklı bir ortamda mezarlıkları ziyaret etmeleri için mezarlıklarımızda çevre düzenleme çalışmalarımızı arttırdık. İlçemizde Doğuyaka’da Göğceli  Batıyaka’da Sarıcalı Mezarlığı’nda önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın rahat bir mezar ziyareti gerçekleştirmesi için mıntıka ve zararlı otların temizliği yapılmıştır. Şehir merkezinde birçok cadde ve sokaklarda yaptığımız yol çalışmaları ile ilçemizi bayrama hazırladık. Yurt dışından ve şehir dışından ilçeye gelen hemşehrilerimizin bayramlarını huzur ve refah içinde geçirmeleri için Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekipler çalışmalarını sürdürecekler. Kurbanlarını Belediye mezbahanesinde kestirmek isteyen hemşehrilerimiz için her türlü kolaylık sağlanmıştır. Hemşehrilerimizin bayramını kutluyorum.” şeklinde konuştu.    

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR