DÜNDAR, “1 KASIM MİLAT OLACAKTIR”

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “1 Kasım ülkemizin gelişmesinde ve verilen hedeflerin yakalanmasında önemli bir milat olacaktır.” dedi.


AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Milletvekilleri Ahmet DemircanFuat KöktaşHasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YılmazAK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve il teşkilat yöneticilerinin katıldığı teşekkür ziyaretlerinin üçüncü gününde Çarşamba ziyaret edildi. Göl Restoran da düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve AK Parti  İlçe Başkanı Halit Doğan da katıldı.


“BİRLİKTELİK MOTİVASYONUMUZU ARTTIRIYOR”

Bir kasım seçimlerinin hemen ardından teşkilat olarak gösterilen örnek birlikteliğin kendilerini motive ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “1 Kasım seçimlerinden böyle bir başarıyla çıktığımız içi Allah’a şükrediyoruz.” dedi. Başkan Dündar, “7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki bu 4 aylık süre içerisinde milletimizin anlayışı, dönüşümü takdire şayanlıktır. Memleket olarak ülke olarak çok tarihi günlerden geçiyoruz. Bir Kasım bu anlamda memleketimizin ülkemizin gelişmesinde ve verilen hedeflerin yakalanmasında önemli bir milat olacaktır inşallah. Bakanımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte Samsun’un ilçe ilçe dolaşılması ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesine dönük çalışmaların başlatılması öncesinde böyle hayırlı olsun ziyaretinin yapılması da, ilçe olarak yerel yönetim ve teşkilat olarak bize ayrı bir güç ve motivasyon veriyor. Hepinize şükranlarımı sunuyorum. Cenabı Allah güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Sonuçlar hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.  

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR