KARAASLAN’DAN BAŞKAN DÜNDAR’A ZİYARET

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı ziyaret etti.

 

Başkanlık makamında AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve yönetimi, Gençlik Kolları İl Başkanı Caner Göktepe ile İlçe Başkanı Halit Doğan’ın da katıldığı ziyarette Belediye Başkanı Dündar, Belediyenin tamamlanan ve devam eden çalışmaları hakkında Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan’a bilgi verdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Başkan Dündar ve beraberindekiler ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsünü ziyaret ederek dekan ve akademisyenlerle sohbet ettiler. Karaaslan burada İletişim Fakültesi radyosunun Canlı yayınına konuk oldu. 

 

DÜNDAR, “ GELİRİMİZİ HİZMETE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ”

Çarşamba’da yapılan diğer çalışmalara da değinen Başkan Dündar, “Güçlü bir mali yapıya sahip olan belediyemiz, gelirlerinin yüzde 90 dan fazlasını yatırıma dönüştürüyoruz. İlçemizde Merkezi hükümet, hayırseverler ve belediyemiz işbirliğiyle büyük işler yapıyoruz. Doğal Yaşam Parkı, Yeşilırmak Kıyı Düzenlemeleri, Yükseköğrenim ile ilk ve orta öğretim alanında yapılan çalışmalar, Organize Sanayi Bölgesi, Besicilik Bölgesi Projesi, sağlık yatırımları,  şehir içi ve yeni mahallelerimizde yaptığımız yol, çocuk oyun alanları ve çevre düzenleme çalışmaları ile 2016 yılına yoğun iş temposu ile başladık.” dedi.   KARAASLAN, ÇARŞAMBA’DA

Çarşamba İlçesi’ndeki çalışmaların takdire şayan olduğunu kaydeden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Çarşamba’da belediyemiz çok önemli projeleri hayata geçiriyor. Eğitim, sağlık, sosyo kültürel yapı ve kentsel yenileme alanında önemli işlere imza atan Çarşamba Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Dündar’ı tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR