DÜNDAR’DAN YEŞİLIRMAK MAHALLESİNE İKİ MÜJDE BİRDEN

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Yeşilırmak Mahallesi’nde düzenlediği iftar yemeğinde mahalle sakinlerine, mahallelerine yapılacak olan yeni okul ve özel eğitim merkezinin müjdesi verdi.

 

Çarşamba Belediyesi Geleneksel Mahalle İftarlarına devam ediyor. Dün akşam ilçenin Yeşilırmak Mahallesi sakinleriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Mahalle sakinlerine, mahallelerine yapılacak yeni yatırımların müjdesini verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Halit Doğan’ında katıldığı iftar yemeğine mahalleli yoğun ilgi gösterdi.


Başkan Dündar, Orucunu Yeşilırmak Mahallesinde Açtı

Çarşamba İlçesi’nin artık 10 – 15 yıl önceki Çarşamba olmadığını kaydeden Başkan Dündar, “Değerli hemşehrilerim 15 – 20 yıl önceki Türkiye-Samsun böyle değildi, Çarşamba böyle değildi. Birlik beraberliğimiz artıyor. Bir ailenin mensupları gibi yakın akrabalar gibi, bakın burada Yeşilırmak Mahallesi’nde birlik içerisinde, aynı sofrada, aynı çatı altında ve manevi bir iklim altında orucumuzu açıyoruz. Biz birbirine inanmış, birbirini Allah rızası için seven ve memleketine hizmet etme gayreti içerisinde olan insanlarız.” dedi. “Memleketimizi ve Yeşilırmak Mahallemizi daha ileriye taşıyacağız” şeklinde sözlerine devam eden Başkan Dündar, “Sizlere buradan Yeşilırmak Mahallemiz ile ilgili iki müjdeyi vermek istiyorum. Birincisi bu bahçeye 12 derslikli yeni bir okul yapılıyor. İhalesi yapıldı. Yakın zamanda çalışmaya başlıyoruz. Yine bu mahallemize engelli çocuklar için 8 dönümlük bir alanda özel eğitim merkezi yapacağız. Bu Karadeniz’de bir ilk olacak ve buda Çarşamba’da olacak. Bunu da Çarşamba Belediyesi olarak biz üstlendik ve biz yapacağız. Yeşilırmak Mahallemizin altyapısıyla ve yollarıyla çalışamaya devam edeceğiz. Bu akşam burada bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

“Bizi Birarada Toplayan Cenab-ı Allah’a Hamdolsun”

Başkan Dündar, “Değerli hemşehrilerim bu akşam burada bizleri bir araya toplayan sebep; Ramazan Ayında olmamız, oruç açacak oluşumuz, Müslüman oluşumuz ve Cenab-ı Allah’a kulluk vazifesi ile vazifeli oluşumuzdur.  Bizi bu topraklarda Müslüman olarak yarattığı için Allah’a hamdolsun. İnşallah İmanı kâmille de bu dünyadan göç etmeyi, ahiretinde de Peygamber efendimizin sancağı altında bu şekilde buluşmayı ve orada haşru cem olmayı Allah bizlere nasip etsin.” diye konuştu.

 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR