BAŞKAN DÜNDAR’DAN GENİŞ KATILIMLI İFTAR

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Adapark’ta düzenlediği iftar yemeğinde yargı mensupları, oda başkanları, muhtarlar ve daire amirleriyle orucunu açtı.


Çarşamba Belediyesi tarafından Adapark Göl Restoran’da düzenlenen iftar programında, tayinleri sebebiyle ilçeden ayrılan Cumhuriyet Başsavcısı Özgür Bozkurt, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Karaca, Cumhuriyet savcıları, Özgür Yalçın, Hacer Akman, Cemalettin Karahan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Binbaşı Gökçen Akpınar ile Belediyeden emekli personeller Turgut Pakgör ve Enver Akça’ya plaket verildi. İftar programına Kaymakam Caner Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Kazım Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, Belediye meclis üyeleri, daire amirleri, muhtarlar ve oda başkanları katıldı.Dündar, “Birlik ve Beraberliğimiz Bozulmasın”

Ramazan Ayının Müslümanlar için önemine değinen Belediye Başkanı Dündar, “Allah ibadetlerimizi kabul etsin. Birlik ve beraberlik içerisinde bizi Ramazan Bayramına ulaştırsın. Çok özel günler yaşıyoruz. Ramazan ayı içerisinde tekrardan bir muhasebe yapmak gerekir. Kendimizi hayatın her anlamında bir muhasebeye tabii tutmalıyız. Allah inşallah hepimize bu güzel ayı en güzel şekilde değerlendirmeyi nasip eder. Bu mübarek ayın şehrimiz başta olmak üzere memleketimiz ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Ülkemizin son günlerde terör belasıyla sınanıyor. Bu mübarek ayda bile eli kanlı terör örgütü ülkemize saldırmaya devam ediyor. Bu süreçte şehitler verdik. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Allah devletimize milletimize zeval vermesin.” diye konuştu.

 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR