ÇARŞAMBASPOR’DA TURAN BİLGİN DÖNEMİ

Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Çarşambaspor Kulübü’nün bugün yapılan olağanüstü genel kurulunda başkanlığa Dr. Turan Bilgin getirildi.

Adapark Çarşambaspor Tesisleri’nde yapılan olağanüstü genel kurulda Süper Amatör Ligden Bölgesel Amatör Lige yükselen Çarşambaspor’un yeni yönetimi belirlendi. Tek liste ile seçime giren Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, Çarşambaspor’un yeni başkanı oldu. Gizli oy açık tasnif usulüne göre gerçekleşen seçimde oy çokluğuna göre Dr. Turan Bilgin başkanlığındaki yeni yönetim belirlendi.


Bilgin, Çarşambaspor’a Yakışır Şekilde Görev Yapacağız ”

 

Çarşamba İlçesine ve Çarşambaspor’a yakışır şekilde görev yapmayı amaçladıklarını ifade eden Dr. Turan Bilgin, “Bugün yapılan olağanüstü genel kurul ile belirlediğimiz yeni yönetim Çarşambaspor camiasına hayırlı olsun” dedi. Hasan Gümüş başta olmak üzere eski yönetime teşekkür eden Bilgin, “Cumhuriyet ile yaşıt olan Çarşambaspor Kulübümüzün tarihi başarılarla doludur. Çarşambaspor, 1984 yılında profesyonel 3. Lige çıkıp yıllarca şimdiki adıyla 2. Ligde başarılı sezonlar geçirmiş, ligi domine etmiş köklü bir kulüptür. Bölgemizde coğrafyamızda her zaman itibar görmüş, ismiyle geçmişiyle tarihiyle yeni neslin hatırlayamayacağı ama bizim yaşlardaki hemşehrilerimizin muhabbetle ve hasretle hatırladığı bir kulüp olarak tarihte şimdiki yerini almıştır. Bu bir bayrak yarışıdır. 2016 – 2017 futbol sezonunda sizlerin üyelerin teveccühüyle bugün yapılan olağanüstü kongremizde Başkanlık görevini Allah bizlere nasip etti. Yüce mevlam mahcup etmesin. Sizlerin, taraftarın, bürokrasinin ve halkımızın desteğiyle bu işin üstesinden alnımızın akıyla geleceğimize inanıyoruz. Ayrıca Çarşamba İlçesi muhafaza edilmesi gereken geleneği ve tarihiyle, ülke çapında Çarşambalıyım yada Çarşambalıyız kelimelerini gururla söylettiren bir ilçedir. Sonuçlar, şehrimize hayırlı olsun.” Şeklinde konuştu.

Çarşambaspor Yeni Yönetimi 

Çarşambaspor’un yeni yönetimi şu şekilde oluştu: Turan Bilgin, Fahri Dalgıç, Seyfi Cebeci, Tevfik Çubukçu, İbrahim Gündüzoğlu, Selim Sağlam, Ahmet Fermancı, Necati Tozmaz, Mustafa Tercuman

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR