DÜNDAR, "GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR"

Başkent Ankara ve İstanbul'da meydana gelen 'askeri kalkışma', sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Halkımızı meydanlara çağırıyoruz" çağrısı, Çarşamba'da da karşılık buluyor.Çarşamba Belediye Meydanı'nda toplanan Binlerce Çarşambalı, Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan ile beraber demokrasi nöbeti tuttu.


"TARİHİ YENİDEN YAZIYORUZ"

Binlerce vatandaşın doldurduğu Çarşamba Belediye Meydanı'nda konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, "Bugün de buradayız. Burada milli iradenin karşısında duran yapılanmalara, cevap vermiş oluyoruz. Burada bütün yeryüzüne dünya başkentlerine Çarşamba'dan da ses gönderiyoruz, sesimizi duyuruyoruz. Burada, Çarşamba Belediye Meydanı'nda bu aziz millet, Türkiye'nin tarihini, Türk Milletinin ve 2 Bin yıllık Türk Devleti tarihini hep beraber yeniden yazıyoruz." ifadelerini kullandı.


"DEVLET ARINDIRILIYOR"

Sayıları 3 bine yaklaşan hakim ve savcının açığa alındığını ifade eden Dündar, bunların çok önemli sayılar olduğunu belirttiği konuşmasında, "Ordu içerisindeki bu kalkışmayı yapanlar birer birer toplanıyor. Artık Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Türk Milleti'nin devleti haline geliyor. Hainler devletten arındırılıyor Allah'ın izniyle." dedi.


"TÜRK MİLLETİ KADERİNİN FARKINA VARIYOR"

15 Temmuz 2016’da yaşanan kalkışmanın bir neticesi olarak bütün meydanlarda toplanan ve kenetlenen Türk milletinin, tarihin kendisine yüklemiş olduğu misyonun, Cenab-ı Allah'ın kendisine yüklemiş olduğu kaderin bilincine varmasına sebep olduğunu belirten Başkan Dündar, "Türk Milleti büyük bir millet olduğunun, yükünün ağır olduğunun, sadece kendi coğrafyasında değil bütün yeryüzünde zulmün karşısında, haksızlığın karşısında adaleti temsil edecek, dimdik duracak bir güç olarak, bir adalet adası olarak Türkiye Cumhuriyeti'ni güçlendirecek bir millet olduğunun bilincine ve farkına bu darbe girişimiyle tekrar varıyor Allah'a şükürler olsun." ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmanın ardından Çarşamba İlçe Müftüsü Osman Karagöz'ün yaptığı duaya hep birlikte "amin" denilmesi, demokrasi nöbetine manevi bir atmosfer kattı.

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR