DÜNDAR, “HEMŞEHRİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUM

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Kalkışmanın olduğu 15 Temmuz akşamından itibaren, hükümetimizin ve seçilmiş Cumhurbaşkanımızın yanında olduğunu ilk hiç tereddüt etmeden gösteren Çarşambalı hemşehrilerimizle gurur duyuyorum.” dedi.

 

15 Temmuz’da meydana gelen 'askeri kalkışma', sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Halkımızı meydanlara çağırıyoruz" çağrısı, Tüm yurtta olduğu gibi Çarşamba'da da karşılık bulmaya devam ediyor. Her gece belediye Meydanı’nda toplanan Çarşambalılar, yaşananları lanetliyor.Dündar, “Türk İnsanı İradesinin Arkasında Duruyor”


Güçlü Türkiye'nin temelinin güçlü demokrasi, güçlü demokrasinin güvencesinin de sivil inisiyatifin varlığı olduğunu söyleyen Başkan Dündar şöyle konuştu: "Türk milleti artık kendisine dayatılmak istenen her şeyi kabullenmeyeceğini ilan etmiş, iradesinin ve tercihinin ne pahasına olursa olsun arkasında duracağını göstermiştir. İradesinden başka güç tanımadığımız milletimizin, hükümetimizin, Başbakanımızın ve seçilmiş Cumhurbaşkanımızın yanında olduğunu ilk geceden itibaren hiç tereddüt etmeden gösteren Çarşambalı hemşehrilerimizle gurur duyuyorum. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Çarşambalılarda ilk geceden itibaren tüm varlığını ortaya koyarak partili partisiz meydanlara akın etmiştir.    

 

“Bu Birliktelik Bizim İmanımızdan, Vatan ve Millet Sevgimizden Geliyor”

Başkan Dündar, “Değerli hemşehrilerim bu manzara, bu tablo ve bu birliktelik hiçbir organizasyonla ve zorlamayla olamaz. Bu sizin yüksek imanınızdan sevginizden ve bizim birbirimize olan muhabbetimizden ve dayanışmamızdan ileri gelen bir birlikteliktir. Gün geçtikçe 15 Temmuz’un ihanetin ve kahveliğin boyutları ve büyüklüğü de ortaya çıkıyor. Türkiye’ye ne büyük tuzaklar kurulduğuna hep birlikte şahit oluyoruz. Ve bu tuzaklar yıkıldığı içinde Cenab-ı Allah’a şükürler ediyoruz.” diye konuştu.

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR