ÇARŞAMBA’DA BÜYÜK BULUŞMA

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ın evsahipliğinde biraraya gelen Samsun’un spor kulüpleri başkan ve yöneticileri birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Adapark Göl Restoran’da Belediye Başkanı Dündar, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, TFF Samsun Müdürü İbrahim Güven, Çarşambaspor Kulüp Başkanı Dr. Turan Bilgin, Teknik Direktör Besim Durmuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsunspor Alt Yapı Sorumlusu Hasan Bozal, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Şener Aydın, Futbol Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, Samsun Faal Antrenörler Dernek Başkanı Hakkı Bayrak, Samsun İl Hakem Kurul Başkanı Faruk Sertakan, Samsun Hakem Ve Gözlemciler Dernek Başkanı Samet Çiçek, Ladik Belediyespor Kulubü Başkanı Ali Sukaş ve Yolspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu İlhan Akbaş’ın katıldığı kahvaltı programında Samsun ilinin futbol takımlarının mevcut sorunları geleceğe dair plan ve çalışmaları konuşuldu.DÜNDAR, “ÇARŞAMBA’DA ÖRNEK BİRLİKTELİK SAĞLADIK”

Bu sezon BAL Liginde mücadele edecek olan Çarşambaspor, Yolspor ve Ladik Belediyespor’a başarılı bir sezon dileyen Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Çarşamba İlçemizde bir araya geldiğimiz bu günün birlik beraberliğimize katkı sağlamasını temenni ediyorum. İlimiz futbol takımları üst Liglerde mücadele vermelidir. Buda güçlü bir altyapı ve kurumsal düşünebilen organizasyonlarla mümkün olacaktır. Bugün buradaki birlik ve beraberliğimiz devam ettirilmelidir.” diye konuştu.

 

TUTU, “TOPLANTILARIN DEVAMINI GETİRECEĞİZ”

 

Çarşamba’da yapılan organizasyonun devamını getireceklerini belirten Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, “çok güzel bir organizasyondu. Bu organizasyonu yapan Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ve Çarşambaspor Kulüp Başkanı Turan Bilgin’e teşekkür ediyorum. Bu toplantıları geleneksel hale getireceğiz ve bundan sonraki ilk toplantıyı da Samsunspor ev sahipliğinde gerçekleşeceğiz.” dedi.

Tüm futbol yöneticileri kahvaltıdan çok memnun kaldıklarını sorunların bu şekilde karşılıklı istişare şeklinde çözüm bulacağını belirtiler

 

 

 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR