HEMŞEHRİ DERNEKLERİNDEN BAŞKAN DÜNDAR’A ZİYARET

İstanbul Çarşamba Dernekler Federasyonu Başkanı Hayati Sözen ve yönetimi Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar’ı ziyaret etti.


Federasyon Başkanı Hayati Sözen, İstanbul Çarşambalılar Derneği Başkanı İsa Öztürk ve Ümraniye Çarşambalılar Dernek Başkanı Erdal Bir başkanlık makamında ziyaret ettikleri Belediye Başkanı Dündar’a mağdur öğrenciler için getirdikleri yardımlar hakkında bilgi verdiler.


DÜNDAR, İSTANBUL’DAKİ HEMŞEHRİLERİMİ TEBRİK EDİYORUM”

İstanbul’da bulunan Çarşambalılar Derneklerinin yardım faaliyetlerinin takdire şayan olduğunu ifade eden Başkan Dündar, “İstanbul Çarşamba Dernekler Federasyonu çatısı altında toplanan Çarşambalılar Dernekleri üç yıldır ilçemizin mağdur öğrencilerine destekte bulunuyorlar. Bu yardımlar kimi yıl 500 öğrenciye oluyor kimi yılda bin öğrenciye oluyor. Ancak yadsınamaz bir gerçek var ki dernek başkanlarımız bizzat gelerek bu yardımları kendi elleriyle mağdur öğrencilere ulaştırıyorlar. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Ellerine, emeklerine sağlık.” dedi.


SÖZEN, “ÇARŞAMBA’DAKİ YENİLİKLERİ GURURLA TAKİP EDİYORUZ”

İstanbul’da yaşayan Çarşambalılar olarak ilçeleriyle gönül bağlarını koparmadıklarını kaydeden Federasyon Başkanı Hayati Sözen, “Her gecen yıl gelişen ve büyüyen Çarşamba’ya küçücük de olsa katkımız olsun istiyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Dündar’ın ilçemize kazandırdığı yenilikleri gururla takip ediyoruz. Bizlerde kendi aramızda bir araya gelerek ilçemizin mağdur öğrencilerine destek olmak istedik. Yanımızda getirdiğimiz mont, kaban ve giysileri ilçemizin köy okullarındaki mağdur öğrencilere ulaştıracağız” şeklinde konuştu. 

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR