BAŞKAN DÜNDAR, ÇARŞAMBA “EVET” DİYOR

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, 16 Nisan'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı  Hükümet Sistemi için hemşehrilerini ziyaret ederek "evet" oyu istiyor.AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan ve partililerle birlikte mahallelere ziyaretlerde bulunan Belediye Başkanı Dündar, “Daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye için çalışıyoruz. Çarşamba ilçemiz evet demeye hazır.” dedi.“GÜÇLÜ BİR EVET İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Şenyurt, Şeyhgüven, Kumköy ve Gökçecakmak Mahalleleri sakinleriyle bir araya gelen Başkan Dündar, “Biz 16 Nisan'a kadar, sokak sokak, mahalle mahalle hemşerilerimizle buluşmaya, kucaklaşmaya devam edeceğiz. Hedefimiz tüm mahallelerimizi ziyaret ederek, hemşehrilerimize Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatmak. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde gördük ki, hemşehrilerimiz şimdiden kararını vermiş. İnşallah 16 Nisan'da yapılacak referandum da en güçlü 'evet' oyu Samsun’dan çıkacak. Bizleri her mahallede coşkuyla karşılayan bağrına basan kardeşlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." diye konuştu.“EVET’İN NEDENİNİ ANLATIYORUZ”

17 Nisan sabahı Türkiye'nin yeni bir döneme uyanacağını söyleyen Başkan Dündar, "Rereferandum ülkemizin ve milletimizin geleceğini ilgilendiriyor. Biz, darbe ortamını oluşturan nedenlere 'hayır',  yeni bir Türkiye'ye 'evet' diyeceğiz. Türkiye'ye nefes ve mesafe aldıracak bir değişiklik olacak. Değişiklikten, halkımız ne kadar bilgi sahibi olursa, referandum sonuçlarından da o kadar 'evet' çıkacaktır. Çarşamba’nın 16 Nisan'da yapılacak referandumda da rekor kırarak güçlü bir 'evet' ile desteğini sürdüreceğine inanıyorum." diye konuştu.

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR