CUMHURİYET, GELİŞEN ÇARŞAMBA’NIN YENİ YÜZÜ

Anafartalar Okulunun karne merasimine katılan Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Köy statüsünden ilçemizin 12. mahallesi olan Cumhuriyet Mahallesi, gelişen ve değişen Çarşamba’nın yeni yüzü oluyor” dedi.

17 Eylül 2012'de başlayan 2012 - 2013 eğitim öğretim yılının ilk yarısı  sona erdi. Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, ilçe okullarındaki karne merasimlerine katıldı. Öğrencilere karnelerini dağıtan Belediye Başkanı Dündar, derslerinde başarılı performans sergileyen öğrencileri ödüllendirdi.

DÜNDAR, ÖĞRENCİLERE SOSYAL ALAN SÖZÜ VERDİ

Bölgenin büyük köylerinden biri iken yapılan referandumla Çarşamba İlçesi’nin 12. mahallesi olan Cumhuriyet Mahallesi’nin ilk ve ortaokulunda düzenlenen karne merasimine katılan Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, okul bahçesinde toplanan öğrenci ve velilere seslendi. Belediye Başkanı Dündar, “İlçemizin yeni mahallelerinden Cumhuriyet Mahallemizin Okulu olan Anafartalar İlk ve Orta Oklunun karne merasimindeyiz. Cumhuriyet Mahallesi köy statüsünden ilçemiz mahallesi olduktan sonra iki yıldır yaptığımız çalışmalarla gelişen ve değişen Çarşambamızın bu yüzünü gösteren bir bölge oldu ve böyle olmaya da devam edecek. Bu anlamda Anafartalar okulumuzda siz değerli öğrencilerimizin de başarılı çalışmaları, bu değişimin ve gelişim bir yüzü olarak kendini gösteriyor. Başarılarınız için hepinizi tebrik ediyorum. Sizleri çalışkan, üreten, yaşantısıyla örnek olan insanlar olarak görüyoruz. Bizim yaptığımız tüm çalışmalar memleketimizin geleceği olan sizlere dahi iyi standartlarda bir yaşam sunabilmek içindir.  Tüm bunların idrakinde olmanızı arzu ediyorum.” şeklinde konuştu.

“HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Karne merasimine katılan öğretmen ve velilerle de sohbet eden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Cumhuriyet mahallemizin alt yapı ve yol çalışmalarını tamamladıktan sonra 2013 yılı programımız içerisinde mahallemizde yapacağımız oyun alanları, semt sahaları, yol çalışmaları, kapalı pazaryerinin alt zemin ve üst örtü işlerinin tamamlanması, okulumuzun eksiklerinin giderilmesi gibi çalışmaları yapacağız. Hep birlikte daha önemli hizmetleri ve başarılı çalışmaları mahallemizde devam ettireceğiz.” dedi.

 

{gallery}cum{/gallery}

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR