HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Karne merasimine katılan öğretmen ve velilerle de sohbet eden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Cumhuriyet mahallemizin alt yapı ve yol çalışmalarını tamamladıktan sonra 2013 yılı programımız içerisinde mahallemizde yapacağımız oyun alanları, semt sahaları, yol çalışmaları, kapalı pazaryerinin alt zemin ve üst örtü işlerinin tamamlanması, okulumuzun eksiklerinin giderilmesi gibi çalışmaları yapacağız. Hep birlikte daha önemli hizmetleri ve başarılı çalışmaları mahallemizde devam ettireceğiz.” dedi.

ÇARŞAMBA’YA YENİ SPOR SALONU GELİYOR

Yakında Atakum ve Bafra ilçelerinde yapılacak gençlik merkezlerinin de temellerini atacaklarının müjdesini veren Bakan Kılıç, Tekkeköy'de 7 bin 845 kişilik spor salonu inşaatının tamamladığını, İlkadım ilçesinde de 2 bin 200 kişilik spor salonunu bitime aşamasına geldiğini belirterek şunları söyledi; "Hizmetler yağmur gibi yağmaya devam ediyor. 16 Mart'ta Atakum'u yakından ilgilendiren olimpik yüzme havuzu ihalemiz var. Yaşar Doğu Yetiştirme Yurdu'nun önündeki arsada yüzme havuzunun yapımına başlamış olacağız. Çarşamba’ya yeni bir spor salonu yapımı için Belediye Başkanımızla anlaştık. Yeni spor salonunun inşaat maliyetinin yüzde 55’ni biz yüzde 45’ni Çarşamba Belediyesi karşılayacak. Çalışan üreten Çarşamba’nın spor yatırımlarında geri kalması düşünülemezdi. Belediye ile el ele verdik ilçemizi spor yatırımlarında geliştiriyoruz.” dedi. 

 

ÇARŞAMBA’DA YOLLAR YENİLENİYOR

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, İlçe de yapılan yol, kaldırım ve altyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Dündar, “Çalışmalar devam ediyor” dedi.

Çarşamba İlçesi’nde belediye tarafından yürütülen yol, kaldırım ve altyapı çalışmaları aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileriyle birlikte çalışmaları inceledi.

ÇARŞAMBA’LI KANOCULAR MİLLİ TAKIMA HAZIRLANIYOR

Çarşamba Belediyesi Kano Takımı, 25 - 26 Ocak 2013 tarihlerinde Muğla Köyceğiz Gölet’inde yapılacak olan Milli Takım seçmelerine Yeşilırmak üzerinde hazırlanıyor.

Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde 3 yıl önce kurulan Belediye Kano Takımı başarıya doymuyor. 2012 yılında çeşitli branşlarda Türkiye 1.liği ve 2. Liği kazanan kano takımı 2013 yılı milli takım elemelerine hazırlanıyor.  Adapark Su Sporları Merkezi ve Bireysel Spor Salonu’nda çalışmalarını sürdüren kano takımı, Süleyman Şişli antrenörlüğünde Yeşilırmak üzerinde hazırlıklarına devam ediyor.

BAŞKAN DÜNDAR, BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRDİ

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun’da düzenlenen spor müsabakalarında çeşitli branşlarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul ederek ödüllendirdi.Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun’da düzenlenen spor müsabakalarında çeşitli branşlarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul ederek ödüllendirdi. Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun’da düzenlenen spor müsabakalarında çeşitli branşlarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul ederek ödüllendirdi.

BAŞKAN KURUMSAL YAPI KENT REHBERİ  SOSYAL TESİSLER ÇALIŞMALAR
BAŞKAN BİYOGRAFİSİ
BAŞKAN’DAN MESAJ
BAŞKAN FOTOGRAF ALBÜMÜ
• BAŞKAN’A YAZIN                         
   

BELEDİYE BAŞKANI
MECLİS ÜYELERİ
• ENCÜMEN ÜYELERİ
İDARİ BİRİMLER
BELEDİYE HİZMETLERİ     
ÇÖZÜM MERKEZİ
 

 

 
 İLÇE TARİHİ
İLÇE HARİTASI          
MAHALLE MUHTARLARI
TARİHİ DEĞERLER
İKLİM VE BİTKİ ÖRTÜSÜ    
• KENT GEZİSİ

  
 
GÖL RESTORAN
• GÜLHANE PARKI
• TARİHİ DEĞİRMEN CAFE              
• TARİHİ ÇARŞAMBA EVİ
• EMİRGAN PARKI
• SU SPORLARI ( KANO ) TESİSİ
• BİREYSEL SPOR SALONU
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK YATIRIMLARI 
EĞİTİM-ÖĞRETİM YATIRIMLARI
GENÇLİK VE SPOR YATIRIMLARI
İKTİSADİ – TİCARİ YATIRIMLAR