ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
01.10.2019
Geri
2019-10-01

ÇARŞAMBA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ, MELAHAT CENGİZ VE BURAK KÖKTEN’İN BABASI, ŞERİF CENGİZ’İN KAYIN PEDERİ, YUSUF KÖKTEN’İN KARDEŞİ, MUSTAFA VE ENDER KÖKTEN’İN AMCASI, AHMET, ÖMÜR VE ÖZCAN DEMİRASLAN’IN ENİŞTESİ, ABDULLAH PAŞA CAMİİ EMEKLİ İMAM HATİBİ YÜKSEL KÖKTEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ABDULLAH PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
BOYACILI MAHALLESİNDEN MERHUM YUSUF BAL’IN EŞİ, MERHUM TURGAY BAL’IN ANNESİ, ÖZGÜR BAL’IN BABAANNESİ, ŞADI VE ŞENOL TANKIR’LARIN ABLASI, SAKİBE BAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
SARICALI MAHALLESİNDEN MERHUM ABDULKADİR NAİLİ KILAVUZ’UN OĞLU, MERHUM İSMAİL VE İBRAHİM KILAVUZ’LARIN KARDEŞİ, AHMET NACİ, ABDULKADİR, MURAT VE UĞUR KILAVUZ’LARIN AMCASIEŞREF KILAVUZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ABDULLAH PAŞA CAMİİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN SARICALI AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.