ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
02.12.2019
Geri
2019-12-02

BOYACILI MAHALLESİNDEN MERHUM FEVZİ ÖZKAN’IN EŞİ, İRFAN VE SEYİT ÖZKAN’LARIN ANNESİ, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN NİHAT COŞAR’IN KAYIN VALİDESİ, TEVHİDE ÖZKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
AYVACIK KOÇ YURDU MAHALLESİNDEN MEHMET ÇALIŞ’IN OĞLU, RESUL KILIÇ’IN KAYIN BİRADERİ, EMRE VE CEMAL ÇALIŞ’IN BABASI, HÜSEYİN ÇALIŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN GAZİ OSMAN PAŞA MESCİDİ AKSA CAMİDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DERECİK MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
SALIPAZARI ESAT ÇİFTLİĞİ MAHALLESİNDEN MERHUM İBRAHİM USTA’NIN GELİNİ, DAVULCU ŞEREF VE ERDOĞAN’LARIN ABLALARI, ESAT ÇİFTLİĞİ ESKİ MUHTARI NECMETTİN KONAÇOĞLU’NUN EŞİ, FATMA KONAÇOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ESAT ÇİFTLİĞİ MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
ALİBEYLİ MAHALLESİNDEN OLUP ÇARŞAMBA'DA OTURAN BÜLENT SEMİZ'İN BABASI, MERHUM RAHİM, YUSUF VE CEMİL SEMİZ'LERİN KARDEŞİ, ÖĞRETMEN HACIBEY, METİN, YUNUS, MUSTAFA, GÖKHAN VE ÖZKAN SEMİZ'LERİN AMCASI, ERGÜN CANSIZ'IN KAYIN PEDERİ, MUHARREM CANSIZ'IN DEDESİ, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN TERZİ YAKUP SEMİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN TERME CADDESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ALİBEYLİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.