ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
03.02.2020
Geri
2020-02-03

ARIM KARACALI MAHALLESİNDEN MERHUM HACI NURETTİN EKİCİ’NİN OĞLU, MERHUM AZMİ VE HALİT EKİCİ’LERİN YEĞENİ, CEMİL VE İRFAN EKİCİ’LERİN KARDEŞİ, MEHMET VE NECDET EKİCİ’LERİN ENİŞTELERİ, HASAN EKİCİ’NİN KAYINBABASI, HASBAHÇE İMAM HATİBİ MEHMET YÜKSEL’İN DAYISI, YÜKSEL VE SÜLEYMAN EKİCİ’LERİN BABASI HACI ŞERAFETTİN EKİCİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMZINA MÜTEAKİP ARIM KARACALI CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ZEYFELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------------------------------------
TERME İLÇESİ SÜTÖZÜ MAHALLESİNDEN MERHUM KAZIM DEMİRBAŞ’IN OĞLU, ÜNAL VE ŞAHİN, DEMİRBAŞ’LARIN BABASI, YİĞİT VE SEZGİN DEMİRBAŞ’LARIN DEDESİ HACI NİHAT DEMİRBAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------------------------
AŞAĞI KAVACIK MAHALLESİNDEN, KIZILOT MAHALLESİ İMAM HATİBİ HAFIZ HALİT BALCI’NIN EŞİ, MUSTAFA VE FATİH BALCI’LAR VE BELEDİUE PERSONALİ MUSTAFA BALCI’LARIN ANNESİ HAMİDE BALCI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KIBRIS CAMİİNDE KILINCAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN ZEYFELİ AİLE KABRİSTANLIĞIN DEFNEDİLECEKTİR.