ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
03.12.2019
Geri
2019-12-03

ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN OLUP ÇAY MAHALLESİNDE İKAMET EDEN HASAN VE MERHUM FİKRİ SAĞLAM’LARIN ABİSİ, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI, ERTAN SAĞLAM, GALERİCİ ESNAFLARINDAN ERCAN SAĞLAM VE SANAYİ ESNAFLARINDAN MUHAMMET SAĞLAM’LARIN BABASI, ESKİ SANAYİ ESNAFLARINDAN OTO KAPORTACI HAMDİ SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESİ KUŞDOĞANLI SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
ÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM LAZ AHMET’İN OĞLU, MERHUM SALİH, MERHUM ABDULLAH VE ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MEHMET HAMURCU’LARIN ABİSİ, İSMET BEYAZOĞLU’NUN KAYIN PEDERİ, MEHMET, AHMET, ADEM, YUSUF, TURGUT, MUSA, MERHUM İHSAN VE İBRAHİM HAMURCU’LARIN AMCASI, BASRİ, MURAT VE AHMET TAŞAN’LARIN DAYISI, AHMET HAMURCU’NUN BABASI, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MUSTAFA HAMURCU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
AYVACIK DÖNGEL KÖYÜ TAŞMALAN MAHALLESİNDEN İZZETİN HAMİT ÖZTÜRK'ÜN EŞİ, MEHMET, KEMAL VE CEMİL ÖZTÜRK'LERİN ANNESİ, ERDAL ÖZTÜRK VE ALAATTİN ÖZCAN'IN KAYIN VALİDESİ, HANİFE ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MERHUM SALİH ERTEKİN’İN OĞLU, MİTHAT, SEZGİN, NİHAT VE MURAT ERTEKİN’LERİN ABİSİ, ALİ ERTEKİN’İN BABASI, UFUK AYDIN’INKAYINBABASI, OSMAN ERTEKİN VE MUHARREM KOCAKAYA’NIN YEĞENİ MECİT ERTEKİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ABDULLAH PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
ESENÇAY MAHALLESİNDEN ARİF GÖKYER’İN OĞLU, RAMAZAN GÖKYER VEFTE TEMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN YAĞBASAN MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
AŞAĞI KAVACIK MAHALLESİNDEN MERHUM HÜSEYİN BALCANCI’NIN OĞLU, MERHUM ŞÜKRÜ BALCANCI’NIN KARDEŞİ, ADEM VE MUSTAFA BALCANCI’LARIN BABASI HACI FİKRİ BALCANCI VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------------------
GÖKÇE ÇAKMAK MAHALLESİNDEN KAMİL,MUSA, DURSUN VE KANİ YAVUZ’LARIN BABASI,HÜSEYİN GÜNDOĞDU’NUN KAYINBABASI MEHMET YAVUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP GÖKÇE ÇAKMAK TAŞ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZNIN ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------------
UZUNLU MAHALLESİNDEN OLUP SARICALI MAHALLESİNDE İKAMET ETMEKTE OLAN SEYFETTİN VE HİDAYET ŞAHİN’LERİN BABASI, NECMETTİN VE YAŞAR ŞAHİN’LERİN AMCASI, HACI YUSUF ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.