ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
04.12.2019
Geri
2019-12-04

KIZILOT TAHTABAHÇE MAHALLESİNDEN MERHUM HAŞİM KIRBIYIK’IN OĞLU, SEYFETTİN, SELAHATTİN, BAHAETTİN, ALAETTİN VE RECAİ KIRBIYIK’LARIN BABASI, SAKİN KIRBIYIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
OYMALI MAHALLESİNDEN ALİ PEHLİVAN HAMDİ’NİN OĞLU, MİTHAT YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
YUKARI DONURLU MAHALLESİNDEN MERHUM YUSUF GÜNAY’IN KIZI, MERHUM HAMDİ GÜNAY, HÜSEYİN VE BAHATTİN GÜNAY’LARIN KIZ KARDEŞİ, MEHMET DOĞTAŞ, İZZET ULUIŞIK VE SANAYİ ESNAFLARINDAN ADEM GENCAY’IN KAYINVALİDESİ, ALİ VE YAŞAR SÜMERTAŞ’LARIN ANNESİ BAHİDE SÜMERTAŞ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAZK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------------------
TERME İLÇESİ KUMCAĞIZ MAHALLESİ SÜLEYMANLI MEVKİİNDEN MERHUM CAFER ARAS’IN OĞLU, MERHUM YAŞAR ARAS’IN DAMADI, MUSTAFA VE MÜRSEL ARAS’LARIN ABİSİ, BÜLENT ARAS’IN BABASI FERHAT ARAS VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
TERME YUKARI SÖĞÜTLÜ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI MEHMET GÜRLER’İN OĞLU, SEFER GÜRLER’İN KARDEŞİ, ERSİN VE MEHMET GÜRLER’İN BABASI, ERTAN VE ERCAN GÜRLER’İN AMCASI, DURSUN GÜRLER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
ÇARŞAMBA BAFRACALI KÖYÜ HACIBEYLİ MAHALLESİNDEN BELEDİYEMİZ PERSONELİ ENVER, NUHBEY VE FAHRİ ÇAKIR’LARIN BABASI, DURMUŞ ÇAKIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.