ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
05.10.2019
Geri
2019-10-05

SOĞUCAK MAHALLESİNDEN MEEHJM NECAETTİN SAĞLAM ' IN EŞİ, KENAN VE KEMAL SAĞLAM ' LARIN ANNESİ, HANİFE SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
KÜRTÜN YUKARI MAHALLEDEN
BEKİR, ŞÜKRÜ ve HASAN ARI'NIN BABALARI, SELAMİ ARI ' NIN AMCASI HAKKI ARI VEFAT ETMİŞTİR .
CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
YUKARI DONURLU MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET GÜLSEVGİ' NİN EŞİ, MERHUM AHMET VE HÜSEYİN GÜLSEVGİ ' LERİN YENGEŞİ, KAŞİF GÜLSEVGİ ' NİN ANNESİ, MEHMET GÜLSEVGİ ' NİN BABAANNESİ, MÜZEYYEN GÜLSEVGİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
KARAMUSTAFALI MAHALLESİNDEN MERHUM HACI SEYİD AHMET BİLGİN ' İN OĞLU, ŞEKER FABRİKASI EMEKLİ PERSONELİ HACI MAHMUD BİLGİN ' İN KARDEŞİ, KÜBİLAY VE ENES BİLGİN ' LERİN BABASI, SANAYİ ESKİ ESNAFLARINDAN HACI HÜSEYİN AYDIN ' IN DAMADI, EMEKLİ İMAM HATİP ARİF BİLGİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN YEŞİLIRMAK MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN SAAT 11' DE ALINARAK KARAMUSTAFALI MAHALLESİ GÜLLÜPINAR CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.