ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
05.12.2019
Geri
2019-12-05

ESENÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM TALİP İSKİTOĞLU’NUN OĞLU, İBRAHİM, MEHMET, AHMET VE ÖMER İSKİTOĞLU’LARIN KARDEŞİ, ADEM İSKİTOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
YAYCILAR MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET KÜTÜKOĞLU’NUN KIZI, MERHUM HACI MUSTAFA UYSAL’IN EŞİ, MERHUM FAHRİ, TURAN, ORHAN, HASAN VE MEHMET UYSAL’LARIN ANNESİ, NAİL DAĞLIOĞLU’NUN KAYIN VALİDESİ, FATMA UYSAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
DAMLATAŞ GÖBLENİ MAHALLESİNDEN MERHUM GEYİKOĞLU RECEBİN OĞLU, MERHUM HİKMET VE MUHİTTİN GEYİKOĞLU’LARIN ABİSİ, YUNUS, SEYFETTİN VE SEBA GEYİKOĞLU’LARIN BABASI, ALİ, NURETTİN VE RECEP GEYİKOĞLU’LARIN AMCASI, MURAT GEYİKOĞLU’NUN DEDESİ, HACI HULUSİ GEYİKOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------------------
CAYVAR MAHALLESİNDEN MERHUM KABAK’IN ABİSİ, CEMALİ BASRİ, HÜSEYİN, ERCAN VE ERGÜN ÖZKARA’LARIN BABASI, NECMETTİN ÖZKARA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CAYVAR MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
TERME ORTA SÖĞÜTLÜ MAHALLESİNDEN MERHUM KOCA MUSA’NIN GELİNİ, MERHUM RASİM AYDIN’IN EŞİ, İBRAHİM, İSA VE İHSAN AYDIN’LARIN ANNESİ, ASİYE AYDIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.