ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
06.10.2019
Geri
2019-10-06

ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN MERHUM MANİFATURACI MUSTAFA YILDIZ ' IN KARDEŞİ, MERHUM FİKRET SEMİZOĞLU' NUN EŞİ, MEHPARE SEMİZOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN KILIÇDEDE CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR .
--------------------------------------------
AKÇATARLA MAHALLESINDEN MERHUM TEVFİK AKKÖSE ' NİN OĞLU, MERHUM ALİ, KAŞİF VE AHMET AKKÖSE ' LERİN YEĞENİ, BAHATTİN AKKÖSE ' NİN ABİSİ, DENİZ BOLA ' NIN DEDESİ, HACI HÜSEYİN AKKÖSE VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN AKÇATARLA KARAMANLI MEVKİİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ZEYFELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
BEYLERCE MAHALLESİNDEN MERHUM HACI MUZAFFER ENGİN ' İN OĞLU, MERHUM YAŞAR VE SEYİT ENGİN ' LERİN KARDEŞİ, EMRE VE EREN ENGİN ' LERİN BABASI, MEHMET ENGİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
BEYLERCE MAHALLESİ MAKAS BAŞI MEVKİİNDEN MERHUM ABBAS İNAN ' IN OĞLU, NEVZAT VE YADİGAR İNAN ' LARIN KARDEŞİ, REFAATTİN, EKREM VE ŞABAN İNAN ' LARIN BABASI, ALİ İNAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN DAKİ EVİNDEN SAAT 10.30 DA ALINARAK BEYLERCE MAHALLESİ TEKFUR MEYDANI CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------
YAMANLI MAHALLESİNDEN OLUP SAMSUN KİRAZLIK MAHALLESİNDE İKAMET EDEN MERHUM MEHMET ERTOSUN ' UN KARDEŞİ, YUNUS ERTOSUN ' UN ABİSİ, MERHUM SEBAHİTTİN VE AHMET ERTOSUN ' LARIN BABASI, HACI HASAN ERTOSUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN KİRAZLIK MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------
AHUBABA MERKEZ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI OSMAN YİĞİT ' İN EŞİ, VALİ MUSTAFA YİĞİT, ABDULLAH, MEHMET VE ADEM YİĞİT ' LERİN ANNESİ, DÜRDANE YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------
KARABAHÇE MAHALLESİNDEN GÖKTİKEN MEVKİİNDEN MERHUM HAKKI KOCABIÇAK' IN EŞİ, İSMAİL KOCABIÇAK ' IN ANNESİ, SABRİ, İKSAN VE BAYRAM KOCABIÇAK ' LARIN YENGESİ, REDİYE KOCABIÇAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA TURGUTLU MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------------
KESTANEPINAR MAHALLESİNDEN HACI NURETTİN ÖZEN ' İN GELİNİ, HÜSEYİN, HASAN VE MEHMET ÖZEN ' LERİN YENGESİ, KESTANEPINAR MAHALLESİ MUHTARI İSMET ÖZEN ' İN EŞİ, KADİR ÖZEN ' İN ANNESİ, NAFİYE ÖZEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SARICALI MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK ABDULLAH PAŞA CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SEFALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.