ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
06.12.2019
Geri
2019-12-06

ORDU KÖYÜNDEN MERHUM HACI MUSTAN ŞAHİN’İN EŞİ, MİNİBÜSÇÜ ADEM, BERBER AHMET, FIRINCI MEHMET VE MUSTAFA ŞAHİN’LERİN ANNESİ, BERBER HASAN, BERBER İLYAS VE BERBER SEFA ŞAHİN’LERİN BABAANNESİ, YAŞAR UYSAL’IN KAYIN VALİDESİ, BEHİRE ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 10’DA ÇAY MAHALLESİ KADIOĞLU SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK ORDU KÖYÜ MERKEZ CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
YAMANLI MAHALLESİNDEN KOCA MUSTAFA’NIN GELİNİ, YUKARI DONURLU MAHALLESİNDEN BAYRAMLAR MUSTAFA KURT’UN KIZI, CELAL KÖKSAL’IN EŞİ, TUNCAY KÖKSAL’IN ANNESİ, ERCAN KÖKSAL’IN BABAANNESİ, SANAYİ ESNAFLARINDAN YAKUP, NİHATİ METİN, MUSTAFA VE CAHİT KURT’LARIN ABLASI, EMRAH SEMİZ’İN BABAANNESİ, BAHRİ TOMAKİN’İN KAYIN VALİDESİ, İFAKET KÖKSAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN YAMANLI MERKEZ CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
YAMANLI MAHALLESİ ESKİ SAKİNLERİNDEN OLUP SAMSUN’DA OTURAN MERHUM CAVİT ERTOSUN’UN EŞİ, MERHUM HAŞİM DEMİRELLİ’NİN KIZI, MERHUM NİZAMETTİN, AHMET VE NURETTİN DEMİRELLİ’LERİN KIZ KARDEŞİ, TURGAY, YAŞAR VE MURAT ERTOSUN’LARIN ANNESİ, SAMSUN DİN GÖREVLİLERİNDEN CELAL KÖK’ÜN KAYIN VALİDESİ, HÜSEYİN VE HASAN ERTOSUN’LARIN TEYZESİ, NEZİHA ERTOSUN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN SÖĞÜTLÜ BAHÇE CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA YAMANLI MAHALLESİ KÜÇÜK MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
DEMİRLİ MAHALLESİNDEN MERHUM KÜÇÜK HASANIN MUSTAFA’NIN OĞLU, HALİT ALP’İN ABİSİ, MURAT VE KADİR ALP’LERİN BABASI, UĞUR ÖNEY’İN KAYIN PEDERİ, NİHAT, MEHMET VE MURAT SEZER’LERİN ENİŞTESİ, AHMET YALDIZ, YAŞAR TÜYSÜZ VE HACI ARICI’NIN KAYIN BİRADERİ, TOMBUL MUSTAFA ALP VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KIZILOT KOCAKAVAK MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
DEMİRASLAN MAHALLESİNDEN OLUP KAVAK DİBİ MEVKİNDE OTURAN MERHUM MEHMET SAĞLAM’IN OĞLU, MERHUM SELAHATTİN, MEHMET VE HAMDİ SAĞLAM’LARIN KARDEŞİ, HASAN, HÜSEYİN VE HAMZA SAĞLAM’LARIN BABASI, ÇALIŞKANLAR ÇELTİK FABRİKASI USTASI HACI RESUL SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
PORSUK MAHALLESİ GÖÇMENLER MEVKİNDEN MERHUM KATİP AHMET KURT’UN OĞLU, HASAN AK, İSMAİL KURT, ALİ KURT VE HACI MEHMET GÜNDOĞDU’LARIN KAYIN BİRADERİ, ALİ, İSMAİL VE BEKİR KURT’LARIN KARDEŞİ, İBRAHİM, SELAMİ VE RAHMİ KURT’LARIN BABASI, MEHMET KURT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
NURHAN SEMİZ’İN EŞİ, ENVER SEMİZ, FİKRİ SEMİZ, BEHTAR GÜNEŞ VE MÜNEVVER BAL’IN ENİŞTESİ, MEHMET, HÜSEYİN, HASAN VE HATİCE SEMİZ’LERİN BABASI, SERVET SEMİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11’DE KİRAZLIK ÇAY MAHALLESİ 470. SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK YENİ KIBRIS CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KAVLAĞAN DEDE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
TERME KARACA MAHALLESİNDEN OLUP ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN GÜRSEL İNŞAAT VE OTOMOTİV YAŞAR GÜL’ÜN ANNESİ, HACI AHMET GÜL’ÜN EŞİ, HACER GÜL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
HÜRRİYET MERKEZ MAHALLESİNDEN MERHUM CEVAT ŞAHİN’İN OĞLU, AHMET VE TEMEL ŞAHİN’LERİN KARDEŞİ, RAMADAN DÜRÜMLÜ’NÜN DAMADI, UĞUR ŞAHİN’İN BABASI, HULUSİ ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN HÜRRİYET MAHALLESİ MERKEZ CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------------------
MERHUM AHMET ULUKAN'NIN DAMADI, HÜSEYİN VE HASAN ULUKAN'LARIN ENİŞTESİ, BEKİR TAŞAN, ADEM KÖSE, RECEP ÖZKURT VE AYHAN ALTINALEV'İN BACANAĞI, İSMET SOYSAL'IN KAYIN PEDERİ, HARUN KUL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN DEĞİRMENBAŞI CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA HAVZA'DA DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------------------
TERME YENİ CAMİ MAHALLESİNDEN HAMİT TEZCAN’IN GELİNİ, MEHMET TEZCAN’IN EŞİ, ORHAN, , MERHUM KEMAL, ZAFER VE YILMAZ TEZCAN’LARIN YENGESİ, KEMAL TEZCAN’IN ANNESİ, PAMUK TEZCAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------------------
AŞIKLI MAHALLESİNDEN MERHUM MUSTAFA YILDIZ'IN OĞLU, MERHUM AZİZ, MEHMET VE CEMAL YILDIZ'LARIN KARDEŞİ, CEMİL VE AYHAN YILDIZ'LARIN BABASI, ALİ YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.