ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
07.02.2020
Geri
2020-02-07

ÇARŞAMBA EŞRAFLARINDAN MERHUM SÜLEYMAN DAĞDELEN’İN OĞLU, MERHUM YUSUF DAĞDELEN VE ALİ DAĞDELEN’İN KARDEŞİ, MERHUM MURAT VE MEHMET DAĞDELEN’LERİN BABASI, KEMAL IŞIKLALTUN VE SİNAN KESKİN’LERİN KAYINBABASI İBRAHİM DAĞDELEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ABDULLAH PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN SARICALI MEZARLIĞI AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------
TERME İLÇESİ, ORTA SÖĞÜTLÜ MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN BAŞTUĞ’UN KIZI, AYDIN BAŞTUĞ’UN KIZ KARDEŞİ AHMET VE İSHAK BAŞTUĞ’LARIN AMCAKIZLARI MELİHA BAŞTUĞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAKL CENZAE NAMAZININ ARDINDAN ORTA SÖĞÜTLÜ MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------
MERHUM MEHMET KIR’IN OĞLU, MEHMET KIR’IN BABASI, YAŞAR KALAYCI’NIN KARDEŞİ, MERHUM SAMİ GÜLER, CELAL KARADENİZ VE MERHUM SAMİ ARSLAN’LARIN KAYINBABALARI GÖKHAN, UĞUR, GÜRKAN, CANER VE FURKAN KIR’LARIN DEDESİ, ABDULLAH VE HÜSEYİN KALAYCI’LARIN AMCALARI MUSTAFA KIR VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZI9NA MÜTEAKİP NAİMİYE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINI ARDINDAN GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.