ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
07.09.2019
Geri
2019-09-07

GÜLYAZI MAHALLESİNDEN MERHUM NİYAZİ ULUKAN ' IN EŞİ, BİLAL, SEYFETTİN VE MUHİTTİN ULUKAN ' LARIN YENGESİ, MERHUM İSMAİL VE MEHMET ALİ PEKŞEN ' LERİN ABLASI, TAHSİN VE CEMAL ULUKAN ' LARIN ANNESİ, ASİYE ULUKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11 DE ÇAY MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK GÜLYAZI MAHALLESİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
DAMLATAŞ MAHALLESİ GÖBLEN MEVKİİNDEN ESKİ MUHTAR ŞEREF KOCA ' NIN ABİSİ, HÜSEYİN KOCA ' NIN BABASI, MAHMUT KESKİN ' İN KAYINPEDERİ, MERHUM AHMET KOCA ' NIN OĞLU, AHMET KOCA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
AYVACIK ŞENPINAR MAHALLESİ DEREİÇİ MEVKİİNDEN ALİ KAYMAK ' IN OĞLU, AYDIN KAYMAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN MERHUM AYAKKABICI REMZİ AKKUŞ ' UN EŞİ, SALİH, HAMİT, HARUN, ENGİN VE MERHUM HALİL AKKUŞ ' LARIN ANNESİ, FATMA AKKUŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SUNGURLU MAHALLESİ İSTASYON CADDESİ OFİS KARŞISINDAKİ EVİNDEN ALINARAK YUNUS EMRE CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.