ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
09.02.2020
Geri
2020-02-09

KIZIOT MAHALLESİNDEN MERHUM EKREM NAHİR’İN EŞİ, MERHUM İHSAN NAHİR’İN YENGESİ, MERHUM AHMET, MEHMET VE MAHMUT NAHİR’LERİN ANNESİ, YAŞAR NAHİR’İN YENGESİ SANİYE NAHİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEKİP KILONACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————
ORDUBAŞI MAHALLESİNDEN OLUP ÇAY MAHALLESİNDE İKAMET ETMEKTE OLAN GAZİ OSMAN PAŞA OKUNUNDAN EMEKLİ HACI EMİN TOPUZ’UN EŞİ, EMEKLİ ÖĞRETMEN SÜLEYMAN VE YAŞAR, GÜLSÜM, FATMA VE SULTAN TOPUZ’LARIN BABASI, SALİM, MERHUM MUSTAFA, EROL VE MURAT TOPUZ’LARIN AĞBİSİ , ÇARŞAMBA ESFLARINDAN İHSAN VE SİNAN BESLER’LERİN DEDESİ MİLLİ EĞTİMDEN EMEKLİ HASAN TOPUZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORDUBAŞI MAHALLESI CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZALIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
—————————————
ŞENYURT MAHALLESİNDEN ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN TUNCAY VE NECATİ TOZMAZ’LARIN BABASI HACI HASAN TOZMAZ’IN OĞLU, HACI MUSTAFA TOZMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLR MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
———————————-
TERME İLÇESİ YENİCAMİ MAHALLESİNDEN MERHUM KAZIM BÜLBÜL’ÜN KIZI, MERHUM MUSA BÜLBÜL, İSA VE İHSAN BÜLBÜL’LERİN ABLASI, BEKİR, EKREM, YUSUF VE DAVUT GÜMÜŞ’LERİN YEĞENİ, İHSAN VE ONUR BÜLBÜL’LERİN HALASI SEMİHA BÜLBÜL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 12:00 DA YENİ CAMİ MAHALLESİNDEKİ EVİNİN YANINDA KILINACAK CENAZE NAMAZINA MÜTEAKİP AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
—————————————-
KUŞÇULU MAHALLESİNDEN MERHUM NECMETTİN YÜKSEL’İN KIZIMUSTAFA VE BELEİYE PERSONELİ ERGÜN YÜKSEL’LERİN ABLASI, ALICAN, ERCAN, ADEM VE İSMAİL ÖZBAY’LARİN ANNESİ, ALAATTİN ÖZBAY’IN EŞİ RÜKİYE ÖZBAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KİRAZLIK KUTLUKENT’TEKİ EVİNDEN ALINARAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.