ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
09.04.2020
Geri
2020-04-09

KOCAKAVAK MAHALLESİNDEN NMERHUM RECEP AYGÜN’ÜN OĞLU, YAŞAR, MERHUM DAVUT, İSMAİL VE MAHMUT AYGÜN’LERİN KARDEŞİ, MURAT, FERAT, NEVZAT, MUSTAFA AYGÜN’LERİN BABASI İLYAS AYGÜN VEFAT ETMEİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KOCAKAVAK MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
YUKARI DİKENCİK MAHALLESİNDEN MERHUM KOCABIYIK HÜSNÜ OĞLU, MERHUM PALA MEHMET VE MUZAFFER OLGUN’UN KARDEŞİ, ZEKİ, ZEKERİYA VE ŞEKER FABRİKASI EMEKLİ PERSONELLERİNDEN SEZAİ OLGUN’UN BABASI HACI CELAL OLGUN VEFAT ETMİ,ŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
------------------------------------------------------------
OYMALI MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN TEMİZ’İN TORUNU, NECMİ TEMİZ’İN OĞLU, MERHUM YAŞAR VE NİHAT TEMİZ’LKERİN YEĞENİ, DİKBIYIK ESNAFLARINDAN ÇETİN TEMİZ’İN KARDEŞİ, BAHİTTİN, METİN, HASAN, HÜSEYİN VE TEKİN TEMİZ’LERİN AMCAOĞLU, AYDIN TEMİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA OYMALI MAHALLESİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTYANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------------
MUSLUBEY MAHAŞLLESİNDEN ŞEMSETTİN ALBAYRAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00 DA MUSLUBEY MAHALLESİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.