ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
09.11.2019
Geri
2019-11-09

KARAKULAK MAHALLESİNDEN YUSUF ARSLANBAY’IN GELİNİ, RAMAZAN VE ORHAN ARSLANBAY’LARIN YENGESİ, POLİS MEMURU RECEP ARSLANBAY’IN EŞİ, POLİS MEMURU SOLMAZ ARSLANBAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------------------------
TERME KARACALI ULUYAZI MEVKİNDEN MERHUM CAFER CENGİZ’İN GELİNİ, MERHUM MEHMET ŞEN’İN KIZI, HAMDİ, HİCABİ, SELAMİ VE KARACALI MAHALLESİ MUHTARI DURSUN ALİ CENGİZ’LERİN YENGESİ, ADEM CENGİZ’İN ANNESİ, NURETTİN CENGİZ’İN EŞİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------------------------
UZUNLU MAHALLESİNDEN HACI İBRAHİM AYDINOĞLU’NUN GELİNİ, MERHUM HACI VELİTTİN AYDINOĞLU’NUN EŞİ, MUSTAFA VE İBRAHİM AYDINOĞLU’NUN ANNESİ, NECATİ KILIÇ, ÜZEYİR ÖZDEMİR VE ÖMER YAZGININ KAYIN VALİDESİ, HACI AYŞE AYDINOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 13 DE SAMSUN BELEDİYE EVLERİ KARŞIYAKA MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------------------------
ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN MERHUM YAŞAR AÇIK’IN KIZI, BEKİR AÇIK’IN KIZ KARDEŞİ, SALİHA AÇIK GÖNÜLAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------------------------
MUŞCALI MAHALLESİNDEN MERHUM ORHAN GİRAY’IN OĞLU, BURHAN GİRAY’IN YEĞENİ, VURAL VE SUHER GİRAY’LARIN KARDEŞİ, CENGİZ GİRAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------------------------
YUKARI KAVACIK MAHALLESİNDEN MERHUM MOLLA ALİ NİN MEHMET AYDIN' IN OĞLU, MERHUM OSMAN, AHMET, CEMAL, MUSTAFA VE MERHUM ADEM AYDIN LARIN KARDEŞİ, İHSAN AYDIN IN BABASI, UĞUR AYDIN IN DEDESİ, SALİH AVCI' NIN ENİŞTESİ, CELAL AYDIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ZEYFELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.