ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
10.01.2020
Geri
2020-01-10

ÇAY MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN BELEDİYE EMEKLİSİ NİHAT VE MURAT KARAKAYA’LARIN BABASI, AHMET VE SALİH KARAKAYA’LARIN KARDEŞİ, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MERMERCİ ARSLAN KOCATAŞ, FERHAT ÇAĞLAR, MUSA ERDEN VE ŞEKER AY’IN KAYIN PEDERİ, ENGİN, CENGİZ VE İSA KARAKAYA’LARIN DEDESİ, KADİR KARAKAYA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
MERHUM MURAT DOĞAN’IN OĞLU, ENVER VE ENGİN DOĞAN’LARIN ABİSİ, BEKİR DOĞAN’IN AMCAOĞLU, ALİ YEŞİLYURT’UN DAMADI, MUHSİN YEŞİLYURT’UN ENİŞTESİ, EMİN DOĞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SARAÇLI YUKARI MAHALLE CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
YALI MAHALLESİNDEN OSMAN ÖZEN’İN EŞİ, HACI VE MEHMET ÖZEN’LERİN ANNESİ, PELÜZE ÖZEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇINARLIK MERKEZ CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------
SAMSUN SANAYİ ESNAFLARINDAN İBRAHİM VE MERHUM FARUK USTAOSMAN’LARIN BABASI, SEYFULLAH VE SELAMİ SAĞLAM’LARIN ENİŞTESİ, OTAGAZ USTASI MEHMET USTAOSMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.