ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
10.05.2020
Geri
2020-05-10

ALİBEYLİ MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET ÇUCUKCUNUN OĞLU, MERHUM ŞEREF ÇUBUKÇUNUN KARDEŞİ, MUSTAFA, İBRAHİM, İSMAİL VE NURİ ÇUBUKÇUNUN BABASI, MEHMET HÜSEYİN VE MUSTAFA ÇUBUKÇUNUN AMCASI MERHUM HÜSEYİN YÜKSEL VE MEHMET AKKUŞUN KAYINPEDERİ RECEP VE BASRİ BOZKAYANIN KAYINBİRADERİ SABRİ ÇUBUKÇU VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ BUGÜN ORTA MAHALLE 181. SOKAKTAKİ EVİNİN ÖNÜNDE SAAT 12:00 DE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ALİBEYLİ MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFİN EDİLECEKTİR.
-------------------------------------------
HELVACALI MAHALLESİNDEN MERHUM YAŞAR GÖZÜTOK’UN OĞLU MERHUM ADEM VE FAZLI GÖZÜTOKLARIN KARDEŞLERİ MOBİLYACI GIYASETTİN GÖZÜTOK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DE HELVACALI MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFİN EDİLECEKTİR.
-------------------------------------------
ÖMERLİ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI SAKIN OĞLU İMAM-HATİP MUSTAFA, AYDIN, ATALAY, HAFIZ İMAM-HATİP MUHAMMED ÖZDEMİRLERİN BABASI HACI HASAN ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 17:00 DE EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINARAK ZEYFELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFİN EDİLECEKTİR.