ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
11.01.2020
Geri
2020-01-11

SAHİL MAHALLESİ MUHTARI MUSA KARAKAŞ ' IN ABİSİ, AHMET KARAKAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
---------------------------------------------
PAŞAYAZI MAHALLESİNDEN İRFAN, EFRAHİM VE ARSLAN ŞEKER ' LERİN BABASI, FEHİM ŞEKER ' İN ENİŞTESİ, MERHUM KAMİL, KANİ, YAŞAR VE FAHRİ ŞEKER LERİN AMCASI, ERDAL ATİK ' İN DEDESİ, RAİF ŞEKER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
CAYVAR MAHALLESİNDEN MERHUM HACI ALİ GÖKMEN ' İN OĞLU, MEHMET, YUSUF VE TURGUT GÖKMEN ' LERİN KARDEŞİ, NEBAHATTİN GÖKMEN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CAYVAR MERKEZ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
ÇALTI KUMTEPE MAHALLESİNDEN CEVDET AYDEMİR ' İN OĞLU, NECDET VE ENGİN SEZGİN ' LERİN KARDEŞİ, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN SEDAT AYDEMİR ' İN AMCAOĞLU, RIFAT AYDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN AHUBABA MERKEZ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.