ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
12.03.2020
Geri
2020-03-12

KARAMUSTAFALI MAHALLESİNDEN İSMET, İBRAHİM, YAŞAR VE HİKMET ÖZDEMİR’LERİN BABASI METİN ÖZDEMİR’İN DEDESİ KAZIM ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÜLLÜ PINAR KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------
DEMİRCİLEİ MAHALLESİNDEN OLUP KAVAKDİBİ MEVKİNDE İKAMET ETMEKTE OLAN MERHUM İBRAHİM ZORLU’NUN KIZI, MERHUM HASBİ KARTAL’IN GELİNİ, MERHUM YAŞAR KARTAL’IN EŞİ, YUNUS VE İSMET KARTAL’LARIN YENGESİ, MERHUM HAFIZ NURETTİN VE ALAATTİN ZORLU’LARIN KARDEŞİ, YAŞAR, KAMURAN VE MERHUM METİN KARTAL’LARIN ANNESİ, MERHUM ŞEMSETTİN YILMAZ’IN KAYINVALİDESİ, ERCAN, ALİ, CİHAN, OLCAY, HASBİ, ÜMİT, MİRAÇ KARTAL’LARIN BABAANNESİ, EMRE YILMAZ’IN ANNEANNESİ, HACI MÜŞERREF KARTAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KAVAKDİBİ CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININNARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------
ACIKLI MAHALLESİNDEN OLUP KİRAZLIK ÇAY MAHALLESİNDE İKAMET ETMEKTE OLAN MERHUM BERBER YAŞAR YÜKSEL’İN EŞİ, ARİF VE SADETTİN YÜKSEL’LERİN ANNESİ, SELAHATTİN HASAN VE HÜSEYİN YÜKSEL’LERİN YENGESİ İSMET, MUSTAFA, İBRAHİM VE ALİ KÜÇÜKAYDIN’LARIN HALASI, MUHAMMET, ZAHİD, EBUBEKİR, AHMET EMİN FURKAN, ÖMER FARUK VE RECEP TAYYİP YÜKSEL’LERİN BABAANNESİ HACI NAZMİYE YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP RIDVAN PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------
SAHİL MAHALLESİ SARTLAK MEVKİİNDEN MERHUM SADIK GÖZÜTOK’UN OĞLU, İSMET GÖZÜTOK’UN KARDEŞİ SALİM VE AHMET GÖZÜTOK’LARIN BABASI, NİHAT VE MURAT GÖZÜTOK’LARIN AMCASI YAHYA GÖZÜTOK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------
KESTANEPINAR MAHALLESİNDEN OSMAN ALKAN’IN ABİSİ AHMET VE BİLAL ALKAN’LARIN BABASI, CEMALETTİN, ÖURAT, NİHAT, ÖMER VE İBRAHİM ALKAN’LARIN DEDESİ, ZAFER VE ŞEVKİ KAYA’LARIN, ADEM ÇALIŞKAN, CELAL ERTAŞ, MERHUM HASAN AYDIN’LARIN KAYINBABASI HACI HÜSEYİN ALKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP ABDULLAH PAŞA CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN SEFALI AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.