ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
13.07.2019
Geri
2019-07-13

SALIPAZARI ESATÇİFTLİĞİ MAHALLESİ MUSİCEP SOKAKTA OTURAN MERHUM MEHMET FİDAN' IN OĞLU, AHMET FİDAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR. 
--------------------------------------------
SALIPAZARI KARACAÖREN ÇİFTLİK MAHALLESİNDEN MERHUM MERHUM RASİM ALİ' NİN OĞLU, NEVZAT, AHMET, OSMAN, ÖMER, CELAL VE İSMET AYDIN' LARIN ABİSİ, ADEM BAYRAK ' IN KAYINBİRADERİ, HÜSEYİN, İDRİS VE AYDIN AYDIN ' LARIN BABASI, HACI BEKİR AYDIN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR 
--------------------------------------------
ÇAY MAHALLESİNDEN SALİH SAĞLAM'IN OĞLU, MERHUM SADIK SAĞLAM'IN YEĞENİ, MERHUM CUMHUR SAĞLAM'IN ABİSİ, MERHUM AHMET ÇUBUKÇU'NUN DAMADI, MERHUM VEYSEL VE ŞENOL ÇUBUKÇU'^LARIN ENİŞTESİ, MERHUM ŞEREF TORAMAN, YAŞAR TORAMAN VE SALİM DENİZ'LERİN BACANAĞI, EMRAH, SALİH VE SEFA SAĞLAM'LARIN BABASI, İDİRİS SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ALİBEYLİ MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR.