ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
14.04.2020
Geri
2020-04-14

ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN HACI MERHUM BAHATTİN ATSAN VE HACI DURMUŞ ATSAN’IN YEĞENİ, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN HACI BEYTUL ATSAN’IN OĞLU, SEZAİ VE BEKİR ATSAN’LARIN ABİSİ, HACI TURGUT, AHMET, BURHAN VE HÜSEYİN ATSAN’LARIN YEĞENİ, İSMAİL VE TUNA ATSAN’LARIN BABASI İBRAHİM ATSAN VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN YAMANLI MAHALLESİNDEKİ EVİNDE SAAT 15:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN YAMANLI MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------
KOCAKAVAK MAHALLESİNDEN HÜSNÜ ONBAŞI’NIN İSMET GÜRBÜZ’ÜN GELİNİ, KUMARLI MAHALLESİNDEN MERHUM KENAN KOCAARSLAN’IN KIZI, MERHUM ADEM VE MUHSİN KOCAARSLAN’LARIN KARDEŞİ, İRFAN GÜRBÜZ’ÜN EŞİ, ÜNAL VE HAMİT GÜRBÜZ’LERİN ANNESİ SALİHA GÜRBÜZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:30 DA KIZILOT MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------
KOCAKAVAK MAHALLESİNDEN MERHUM RAHİM GÜRBÜZ’ÜN GELİNİ, MERHUM ABDULLAH, HASAN, AYDIN VE ALİ GÜRBÜZ’LERİN YENGESİ, MERHUM BİLAL VE RECEP AKSİ’LERİN KARDEŞİ, MERHUM ŞÜKRÜ GÜRBÜZ’ÜN EŞİ SAFİYE GÜRBÜZ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KOCAKAVAK MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------
KUMCAĞIZ MAHALLESİNDEN DUVACI SOKAKTA İKAMET ETMEKTE OLAN MERHUM HACI İSLAM TÜYSÜZOĞLU’NUN GELİNİ, NECATİ TÜYSÜZOĞLU’NUN EŞİ, RECAİ VE ZAKAİ TÜYSÜZOĞLU’LARIN ANNESİ SEMİHA TÜYSÜZOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLEDEN SONRA SAAT 15:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN GÖĞCELİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.