ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
14.05.2020
Geri
2020-05-14

AYVACIK ARDIÇ MAHALLESİNDEN HACI (DESTİCİ) MEHMET YİĞİTİN OĞLU, EMİN,EROL,MÜRSEL,ŞEMSETTİN YİĞİTİN KARDEŞİ OKTAY YİĞİTİN BABASI HACI AHMET YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BÜTÜN SAAT 11:00 DE SARICALI MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ARDIÇ KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------

BEYYENİCE MAHALLESİNDEN MERHUM AKİF ÖZELİN OĞLU ŞERİF VE ADEM ÖZELİN BABALARI ESKİ TEKEL EMEKLİSİ HASAN ÖZEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DE BEYYENİCE MAHALLESİNDEKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SARICALI AİLE KABRİSTANLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------
TERME BAFRACALI MAHALLESİNDEN SELAMİ ŞİMŞEK’İN GELİNİ SELAMİ IŞITANIN KIZI, HAŞİM IŞITANIN ABLASI, SEZAİ ŞİMŞEK’İN EŞİ, SERKAN,AHMET VE İLHAMİ ŞİMŞEK’İN YENGELERİ, İBRAHİM ŞİMŞEK’İN ABİSİNİN GELİNİ HATİCE ŞİMŞEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DE EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GEÇMİŞ KÖYÜ AİLE KABRİSTANLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------
TERME BAFRACALI MAHALLESİNDEN MERHUM HACI HASAN ERGÜN’ÜN TORUNU, AVNİ ERGÜN’ÜN KIZI, BAHATTİN BEYAZAKIN EŞİ, SEYHAN, SAMET VE CELAL BEYAZAKLARIN ANNELERİ NADİR,NAZİF, NAZLI VE HÜSNÜ ERGÜNLERİN ABLALARI İMAM-HATİP SEBAHATTİN BEYAZAKIN YENGESİ SERMİN BEYAZAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 15:00 DE EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA GEÇMİŞ KÖYÜ KABRİSTANLIĞINDA DEFNEDİLECEKTİR.

-------------------------------------------

ORDU MAHALLESİNDEN HACI YAŞAR MERİÇ'İN OĞLU ADEM MERİÇ'İN ABİSİ,İLFAN VE CİHAN MERİÇ'İN BABASI SEZER MERİÇ VEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 17:00 DE ORDU KÖYÜNDE EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.