ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
14.10.2019
Geri
2019-10-14

KUŞÇULU MAHALLESİNDEN MERHUM VEYSEL ÖZTEKİN’İN OĞLU, MERHUM YAŞAR, REMZİ VE MUSTAFA ÖZTEKİN’LERİN YEĞENİ, CEMİL VE MERHUM HÜSEYİN ÖZTEKİN’LERİN ABİSİ, HASBAHÇE MAHALLESİ CAMİİ İMAM HATİBİ KERİM ÖZTEKİN’İN BABASI, AHMET ÖZTEKİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
GÜNEŞLİ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI AHMET ÖZCAN'IN GELİNİ, MERHUM ABDULLAH ÖZCAN'IN EŞİ, MERHUM SELAHATTİN, NURETTİN VE YENİ CAMİ EMEKLİ İMAM HATİBİ HAFIZ MUSTAFA ÖZCAN'LARIN YENGESİ, MEHMET VE MERHUM KERİM ÖZCAN'LARIN ANNESİ, HALİL ŞİRİN'İN KAYIN VALİDESİ, FATMA ÖZCAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
YENİ KÖSELİ MAHALLESİNDEN MERHUM CAFER AKSU’NUN OĞLU, ŞABAN VE ARİF AKSU’LARIN YEĞENİ, YUSUF VE ŞAKİR AKSU’LARIN KARDEŞİ, UFUK, HAMİ VE GÜRKAN AKSU’LARIN BABASI, YÜKSEL AKSU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN YENİ KÖSELİ MERKEZ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA YUSUFOĞLU MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.