ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
15.09.2019
Geri
2019-09-16

ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MERHUM HACI KİBAR TORAMAN ' IN OĞLU, MERHUM HACI NECMETTİN, HACI KAMİL VE HACI MİNİR TORAMAN ' LARIN YEĞENİ, HACI YAŞAR, HACI AHMET, HACI ABDULLAH VE MEHMET TORAMAN ' LARIN ENİŞTESİ, YÜKSEL, ERDEM VE SUNAY TORAMAN ' LARIN BABASI, MERHUM HASAN BASRİ, MUSTAFA, METİN VE HACI GARİP TORAMAN ' LARIN ABİSİ, İSMAİL ÖZPINAR VE HAKAN KOCABAŞ 'IN KAYINPEDERİ, HACI İSMET TORAMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
DAMLATAŞ MAHALLESİ GÖBLEN MEVKİİNDEN MERHUM KINDIRIN MEHMET' İN OĞLU, NECMİ KOCA ' NIN ABİSİ, KADİR VE MUSTAFA KOCA ' NIN BABASI, NECATİ KOCA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR .
--------------------------------------------
ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN ARZUHALCİ MERHUM BAHRİ SEMERCİOĞLU ' NUN EŞİ, MATBAACI MEHMET VE MERHUM ALİ SEMERCİOĞLU ' LARIN ANNESİ, MERHUM SEMİH, BAHRİCAN, CANER VE SALİH SEMERCİOĞLU ' LARIN BABAANNESİ, AYŞE SEMERCİOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
KOCAKAVAK MAHALLESİNDEN MERHUM BEKİR GÖRPÜZ ' ÜN OĞLU, MERHUM MEHMET, AHMET VE NAZIM GÖRPÜZ ' LERİN KARDEŞİ, HASAN GÖRPÜZ ' ÜN BABASI, OSMAN, ALİ VE HÜSEYİN GÖRPÜZ ' LERİN AMCASI, RASİM GÖRPÜZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.