ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
16.10.2019
Geri
2019-10-16

KOLDERE MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN HACIOĞLU'NUN EŞİ, AYHAN, ORHAN VE YUSUF HACIOĞLU'LARIN ANNESİ, AKGÜL HACIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
AYVACIK TEPEALTI MAHALLESİNDEN YETİM ALİ’NİN AHMET’İN OĞLU, İSMAİL VE İBRAHİM YİĞİT’LERİN BABASI, AYVACIK – ÇARŞAMBA MİNİBÜS ŞOFÖRLERİNDEN KADİR VE DAVUT YİĞİT’LERİN DEDESİ, HACI MEHMET YİĞİT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
TERME KARACALI MAHALLESİNDEN MERHUM SUPHİ AYDOĞAN’IN OĞLU, NİZAMETTİN, YAŞAR VE İHSAN AYDOĞAN’LARIN KARDEŞİ, LÜTFÜ VE HULİSİ AYDOĞAN’LARIN ABİSİ, YÜCEL VE GÖKSEL AYDOĞAN’LARIN BABASI, ABDULLAH AYDOĞAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
TERME GEÇMİŞ MAHALLESİNDEN MERHUM MUSTAN AĞANIN GELİNİ, HACI SELAHATTİN ALIŞIR HOCANIN EŞİ, SEDAT, HÜSEYİN, HASAN VE NAMIK ALIŞIR’LARIN ANNESİ, SABİRE ALIŞIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KAYIRLI CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GEÇMİŞ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.