ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
16.11.2019
Geri
2019-11-16

ÇAY MAHALLESINDEN MEHMET ULUIŞIK ' IN OĞLU, KUYUMCU YAŞAR, NECATİ, MURAT VE MEHMET ULUIŞIK ' LARIN KARDEŞİ, ADEM ULUIŞIK ' IN BABASI, İBRAHİM ASLAN, TALİP BIÇAKCI, MENTEŞ İLHAN VE VEYSEL HIDIROĞLU' NUN KAYINPEDERİ PEDERİ, SELAHATTİN ULUIŞIK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------
ALİBEYLİ MAHALLESİNDEN ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN NURİ, SİNAN, ADEM SEMİZ ' LERİN VE EMEKLİ ÖĞRETMEN SEYİT SEMİZOĞLU ' NUN BABASI, YAŞAR SEMİZ ' İN AMCASI, SEYFULLAH, MUSTAFA, CİHAN, NECMETTİN, RECEP, SALİH VE TUNAHAN SEMİZ ' LERİN DEDESİ, ÇARŞAMBA ESKİ SÜPÜRGECİ ESNAFLARINDAN NECMETTİN SEMİZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ALİBEYLİ MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
AŞAĞI ESENLİ MAHALLESİ MARMAÇ MEVKİİNDEN MERHUM ZİYA TOPÇU ' NUN GELİNİ, MERHUM HORTUK ABDULLAH ÇAKIR ' IN KIZI, HACI SEYFULLAH TOPÇU ' UN EŞİ, HALİL, RIDVAN VE ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MALİ MÜŞAVİR ATANUR TOPÇU ' LARIN ANNESİ, HACI DURSUN TOPÇU VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ZEYFELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
HASBAHÇE MAHALLESİNDEN MERHUM KORELİ MEHMET ÇANAKCI ' NIN KIZI, MERHUM MÜEZZİN SABRİ ÖZDEMİR ' İN GELİNİ, MERHUM ABDULLAH, MERHUM MEVLÜT VE YUSUF ÖZDEMİR ' LERİN YENGESİ, BAKIRCI HASAN KURT UN YEĞENİ, OTO ELEKTRİKÇİ HÜSEYİN BEKTAŞ, MERHUM MUSTAFA VE YAŞAR ÇANAKCI ' LARIN ABLASI, GALİP, MEHMET VE İBRAHİM ÖZDEMİR ' LERİN ANNESİ, MERHUM ABDÜRRAHİM ÖZDEMİR ' İN EŞİ, HATİCE ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
SIĞIRTMAÇ MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN BEDİR ' İN OĞLU, MERHUM KAZIM, EROL, ERTUĞRUL, TURGUT VE MURAT BEDİR LERİN KARDEŞİ, ERCAN, ZAFER VE İSMAİL CAN BEDİR ' LERİN AMCASI, KEMAL KESKİN ' İN KAYIN BİRADERİ, FEEHAT BEDİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
SUĞLUCA MAHALLESİNDEN MEEHUM HAMİT YILMAZ ' IN OĞLU, HÜSEYİN, MEEHUM NECMİ VE ERSİN YILMAZ ' LARIN ABİSİ, KARAAĞAÇ MAHALLESİNDEN YAŞAR UZUNOĞLU ' NUN ENİŞTESİ, MUSTAFA VE SONER YILMAZ ' LARIN BABASI, BELEDİYE EMEKLİLERİNDEN BEKİR YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN HASBAHÇE CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.