ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
17.10.2019
Geri
2019-10-17

DALBAHÇE MAHALLESİNDEN MERHUM MURAT TAFLAN’IN OĞLU, YUSUF TAFLAN’IN ABİSİ, YAŞAR, CENGİZ VE ENGİN TAFLAN’LARIN BABASI, ESKİ MUHTAR ŞAHİN TAFLAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MERHUM MUHAMMED ÇELEBİ’NİN OĞLU, İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRETMENLERİNDEN YAŞAR ÇELEBİ VE MAHMUT ÇELEBİ’NİN ABİSİ, ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN AHMET, MEHMET VE ABDULLAH ÇELEBİ’LERİN BABASI, HARUN ÇOLAKOĞLU, FAHRİ AYDIN, HÜSEYİN KABAŞ VE ZEKİ ATACAN’IN KAYIN PEDERİ, MANİFATURACI HACI DAVUT ÇELEBİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
ÇALTI MERKEZ MAHALLESİNDEN MERHUM HACI AHMET DEMİR’İN KIZI, MERHUM CEMAL, MAHMUT, ESKİ MUHTAR TEMEL DEMİR’İN ABLASI, BAKKAL KEMAL SATILMIŞ’IN EŞİ, MERHUM ALAADDİN, SELAHATTİN, AHMET VE DURSUN SATILMIŞ’LARIN ANNESİ, HAMİDE SATILMIŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
SALIPAZARI KARACALAR MAHALLESİNDEN KAMİL HOCA’NIN OĞLU, EMEKLİ POLİS MEHMET ONAY VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SOĞUCAK MAHALLESİNDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
GÖKÇEÇAKMAK PAZARYERİ MAHALLESİNDEN MERHUM ALİ AYYILDIZ’IN OĞLU, ÇAKIR AYYILDIZ’IN BABASI, SEFA AYYILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN TAŞ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.