ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
17.11.2019
Geri
2019-11-17

KARAMUSTAFALI MAHALLESİNDEN HACI MEHMET ÇOLAK ' IN EŞİ, AZMİ, AVNİ, OSMAN VE YUSUF ÇOLAK' LARIN ANNESİ, REMZİ, ÖMER, NECMİ VE MERHUM İSMAİL ÇOLAK ' LARIN YENGESİ, MEVLÜT VE RECEP YAMAN ' LARIN KIZ KARDEŞİ, HACI EMİNE ÇOLAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------
YENİKIŞLA MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET ALİ TANKIR' IN EŞİ, MERHUM MEHMET, MERHUM MURAT VE ARİF TANKIR LARIN ANNESİ, SEMİH VE SİNAN KARAÇAM LARIN ANNEANNESİ, HAVA TANKIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN YENİKIŞLA MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA KURTAHMETLİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------
ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MERHUM MURAT YILMAZ'IN GELİNİ, MERHUM YAŞAR KÖKSAL ' IN KIZI, MERHUM EMİN YILMAZ'IN EŞİ, ADEM KÖKSAL ' IN ABLASI, TEKİN VE MUSTAFA YILMAZ ' IN ANNESİ, HÜRRİYET MAHALLESİ CAMİİ İMAM HATIPI EREN KÖKSAL ' IN HALASI, MECBURE YILMAZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KALINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.