ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
17.12.2019
Geri
2019-12-17

ÜÇKÖPRÜ MAHALLESİNDEN TEMEL YIĞCI’NIN KARDEŞİ, YUSUF, MEHMET, AYHAN, CAFER, MUAMMER, KENAN VE NUMAN YIĞCI’LARIN AMCASI, MEHMET BİROL, YAŞAR, EMRULLAH VE SEZER MANDIRALI, CEMAL VE ORHAN YAPAKÇI’LARIN DAYISI, KAMİL YIĞCI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
CANLI MAHALLESİNDEN MERHUM KADİR COŞAR’IN KIZI, EMEKLİ ÖĞRETMEN MERHUM ŞABAN ELGÜN’ÜN EŞİ, ERDOĞAN VE RIDVAN ELGÜN İLE ASİYE ÖZBEK’İN ANNESİ, MURAT ÖZBEK’İN KAYIN VALİDESİ, İBRAHİM, İSMAİL VE FAHRİ COŞAR’LARIN HALASI, NEZAHAT ELGÜN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SARICALI MAHALLESİ İSTASYON CADDESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
SUNGURLU MAHALLESİNDEN MERHUM HACI ALİ ÜRETMEN’İN KIZI, MERHUM CEMAL VE NEJDET ÜRETMEN’İN KARDEŞİ, MÜKERREM ŞENER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ASKERLİK ŞUBESİ YANINDAKİ EVİNDEN ALINARAK ABDULLAH PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA SARICALI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
KOCAKAVAK MAHALLESİ SIRTMAÇ MEVKİNDEN MERHUM CELAL BEKTAŞ’IN EŞİ, MERHUM HASAN ALTUN’UN KIZI, MAHMUT ALTUN’UN ABLASI, MELİHA BEKTAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
AYVACIK KOÇYURDU MAHALLESİNDEN MERHUM ABİDİN YURT’UN EŞİ, NEZİHA YURT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN İLKADIM MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK YAŞAR DOĞU CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA DERECİK MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.