ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
18.03.2020
Geri
2020-03-19

KÖKLÜK MAHALLESİNDEN MERHUM HACI NAZİR ÖZTÜRK’ÜN OĞLU, MERHUM HACI İKRAM VE HACI İSMAİL ÖZTÜRK’LERİN KARDEŞİ, KASIM, ADEM VE MEHMET ÖZTÜRK’LERİN BABASI, KÖKLÜK MAHALLESİ MUHTARI HACI MUZAFFER, SANAYİ CAMİİ EMEKLİ İMAM HATİBİ AYDIN ÖZTÜRK’LERİN AMCASI HACI ŞÜKRÜ ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN 12:30 DA KILINACAK CENAE NAMAZININ ARDINDAN KÖKLÜK MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------------------
ÇATAK MAHALLESİNDEN MERHUM MEMİŞ HOCA’NIN KIZI MERHUM AHMET ALKAN’’IN GELİNİ, MERHUM MUSTAFA, MUHAMMET VE ALİ TAŞKAN HOCA’NIN VE FADİME ŞENGÜL’ÜN KIZ KARDEŞİ, MERHUM ALİ VE AHMET ALKAN’LARIN ANNESİ, MEHMET TOPÇU’NUN KAYINVALİDESİ, CELAL ALKAN’IN EŞİ SÜNDÜS ALKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA GAZİ MAHALLESİ ŞENGÜL SOKAK’TAKİ EVİNİN ÖNÜNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇATAK MAHALLESİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------------------
ZEVGAR MAHALLESİNDEN OLUP ORTA MAHALLE MEZBAHANE CADDESİNDE İKAMET ETMEKTE OLAN MERHUM FAİK ALTIKAT’IN OĞLU, DURSUN ALTIKAT’IN BABASI, LÜTFÜ ÖZTÜRK VE FARUK BAŞ’LARIN KAYINBABASI CAVİT ALTIKAT VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11:00 DA EVİNİN YANINDA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN KAVLAĞANDEDE AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------------------
BÖLMEÇAYIR MAHALLESİNDEN MERHUM RASİM TÜRKDAL’IN GELİNİ, MERHUM REFAETTİN TÜRKDAL’IN EŞİ, YILMAZ ÖZTÜRK’ÜN ABLASI, MURAT TÜRKDAL’IN ANNESİ, TURGUT UYAR, ADEM AYDIN VE İMAM HATİP HASAN YAVUZARSLAN’LARIN KAYINVALİDESİ RAİFE TÜRKDAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN ADALET MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN SAAT 14:00 ALINARAK BÖLMEÇAYIR MAHALLESİ MERKEZ CAMİİNDE SAAT 15:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHALLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-----------------------------------------------------------------
ÇATAK MAHALLESİ GÖLBAŞI MEVKİİNDEN MERHUM TEFİK DÜZEN’İN OĞLU, MERHUM YAHYA VE İSMAİL DÜZEN’LERİN ABİSİ, SERVET VE AHMET DÜZEN’İN BABASI, CEMAL DÜZENVEFAT ETMİŞTİR.CENAZESİ BUGÜN SAAT 14:00 DA EVİNİN ÖNÜNDE KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN AYNI MAHLLE MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
-------------------------------------------------------------------
YUKARI DONURLU MAHALLESİNDEN OLUP ÇARŞAMBA ESNAFLARINDAN MERHUM AYHAN AYÇİÇEK’İN VE MUSTAFA ZENGİN’İN TORUNU, GÖKHAN AYÇİÇEĞİN KIZI HATİCE KÜBRA AYÇİÇEK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇAY MAHALLESİ 64 NOLU SOKAKTAKİ EVİNDEN ALINARAK SAAT 16:00 DA KILINACAK CENAZE NAMAZININ ARDINDAN YUKARI DONURLU MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.