ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
18.07.2019
Geri
2019-07-18

ALİBEYLİ MAHALLESİNDEN DURMUŞ KARABAŞ’ IN KIZI, MEHMET ÖZDEMİR’ İN EŞİ, MUSTAFA ÖZDEMİR ’İN ANNESİ, MERHUM MEHMET, ASLAN, MURAT, DURMUŞ VE MERHUM AHMET KARABAŞ’ IN KARDEŞİ, NAİDE ÖZDEMİR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ALİBEYLİ MAHALLESİ MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------------
CANLI MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN AKÇAY’ IN KIZI, MERHUM MUZAFFER SEZER’İN EŞİ, MERHUM YAŞAR, MERHUM ALİ, HAYATİ VE NİYAZİ AKÇAY’LARIN KIZ KARDEŞİ, HÜSEYİN, HASAN, MUSTAFA VE YEŞİLIRMAK ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PERSONELİ CEMALETTİN SEZER’İN ANNESİ, NİHADE SEZER VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CEMİL ŞENSOY CADDESİ ESKİ MÜFTÜLÜK KARŞISINDAKİ EVİNDEN ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZIN A MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------------
ŞEYHHABİL MAHALLESİNDEN MERHUM AHMET KOÇ’UN EŞİ, MERHUM MUSTAFA VE NİYAZİ KOÇ’LARIN ANNESİ, AHMET, MEHMET VE YÜCEL KOÇ’LARIN BABAANNESİ, HANIM KOÇ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------------
SALIPAZARI ESATÇİFTLİĞİ MAHALLESİNDEN MERHUM MEHMET MEMİŞ’İN OĞLU, HAKKI MEMİŞ’İN ABİSİ, EKREM VE BAYRAM MEMİŞ’LERİN BABASI, SALİH MEMİŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAMSUN’ DAKİ EVİNDEN SAAT 09:00’DA ALINARAK ESATÇİFTLİĞİ MAHALLESİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------------
AYVACIK EYNEL MAHALLESİNDEN AHMET KOCATAŞ’IN EŞİ, AYŞE KOCATAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN EYNEL MAHALLESİ MERKEZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------------
ALİBEYLİ MAHALLESİNDEN MERHUM İZZET BAŞ’IN OĞLU, SEYFETTİN BAŞ’IN ABİSİ, MERHUM YAŞAR, KADİR VE ŞAKİR BAŞ’LARIN BABASI, AHMET BAŞ VE ALİ SOYALTUN’UN KAYIN PEDERİ, ALİBEYLİ MAHALLESİ ESKİ MUHTARLARINDAN HACI MUSTAFA BAŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ALİBEYLİ MERKEZ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.