ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
18.09.2019
Geri
2019-09-18

ÇAY MAHALLESİNDEN MERHUM HAMDİ YILDIZ’IN OĞLU, ÖMER, YUNUS, MUSTAFA EV HARUN YILDIZ’LARIN BABASI, ATÖLYECİ YAŞAR YILDIZ’IN KARDEŞİ, BÖREKÇİ MEVLÜT ÇELEN’İN KAYIN PEDERİ, BALIKÇI REİSİ YUSUF YILDIZ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11’DE ÇAY MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN ALINARAK RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
DEMİRCİLİ MAHALLESİNDEN OLUP SAMSUN’DA İKAMET EDEN MAHİR KARTAL’IN TORUNU, BEKİR KARTAL’IN OĞLU, UĞUR VE YASİN KARTAL’IN BABASI, YÜKSEL KARTAL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN SAAT 11’ DE EVİNDEN ALINARAK GÜRBÜZ CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
KARAAĞAÇ MAHALLESİNDEN OLUP EMİRYUSUF MAHALLESİNDE OTURAN MERHUM RASİM ALICI’NIN OĞLU, MERHUM ÖMER VE ABDULLAH ALICI’LARIN KARDEŞİ, CEMİL, RASİM, KENAN VE KIZILOT CAMİİ İMAM HATİBİ ADEM ALICI’LARIN BABASI, TECİR HACI İBRAHİM ALICI VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
CUMHURİYET MAHALLESİNDEN MERHUM ALİ SOYCAN’IN OĞLU, ABDULLAH, HAMDİ, GÜLALİ VE GAZİ CELAL SOYCAN’LARIN KARDEŞİ, MUSTAFA VE YILMAZ SOYCAN’LARIN BABASI, ASIM SOYCAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMHURİYET MAHALLESİ MERKEZ CAMİNDE İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.