ÇARŞAMBABELEDİYESİ
Çarşamba Belediyesi
18.12.2019
Geri
2019-12-18

ÇARŞAMBA EŞRAFINDAN MERHUM BASRİ SAĞLAM’IN EŞİ, ALİ, MERHUM MUSTAFA VE MEHMET SALİH SAĞLAM’LARIN ANNESİ, UĞUR, ADNAN, AHMET, EMRE, EYÜP VE TOLGA SAĞLAM’LARIN BABAANNESİ, MAKBULE SAĞLAM VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
KIZILOT MAHALLESİNDEN MERHUM HASAN YÜKSEL’İN EŞİ, KERİM TÖRENER’İN ABLASI, MERHUM KADİR, MUZAFFER, AHMET, İBRAHİM, MUSTAFA VE ALİ YÜKSEL’LERİN ANNESİ, REFİYE YÜKSEL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
AŞIKLI MAHALLESİNDEN MERHUM HACI AHMET OCAK’IN OĞLU, HACI MUHARREM OCAK’IN ABİSİ, FAHRİ VE FERİT OCAK’LARIN BABASI, ŞAHİN, MURAT VE ERCAN OCAK’LARIN AMCAOĞLU, MERHUM SEBAHATTİN DURMUŞOĞLU VE FAHRİ BAYYURT’LARIN KAYIN BİRADERİ, HACI DURSUN OCAK VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
--------------------------------------------------------
USTACALI MAHALLESİNDEN HACI ARİF KOCAMAN’IN OĞLU, MUSTAFA VE FARUK KOCAMAN’LARIN BABASI, ESKİ KANARYA CAMİ MÜEZZİNİ HACI KAŞİF KOCAMAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN RIDVAN PAŞA CAMİNDE ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA GÖĞCELİ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
AYVACIK MEŞELİDÜZ MAHALLESİNDEN MERHUM CEMAL KIRMEMİŞ’İN EŞİ, MEHMET, DAVUT VE İSMAİL KIRMEMİŞ’LERİN ANNESİ, AYŞE KIRMEMİŞ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AYNI YERDE DEFNEDİLECEKTİR.
----------------------------------------------------------
AHUBABA MERKEZ MAHALLESİNDEN MERHUM AYVACIKLI HATİP MEHMET'İN OĞLU, ÇARŞAMBALILAR SÜRÜCÜ KURSU SAHİBİ HASAN ŞAHİN, ALİ, HACIBEY, MAHMUT VE SEYFİ ŞAHİN'LERİN ABİSİ, MÜRSEL, ALİ VE İBRAHİM ŞAHİN'LERİN BABASI, KEMAL KELEŞ, TOKİ CAMİ İMAM HATİBİ İDRİS GÜLÇİÇEK'İN KAYIN PEDERİ, HACI AHMET ŞAHİN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA AHUBABA MERKEZ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.